Jak grali wypożyczeni i sprzedani?

Gole Czeryszewa i Asensio

Wypożyczeni:
Borja García (Córdoba):
Córdoba zremisowała na własnym boisku z Eibarem, a Borja miał tylko kilka minut na zaprezentowanie się, bowiem pojawił się na murawie w 82. minucie.
Ocena Marki: 5/10.
Ocena Asa: 1/3.
Ocena WhoScored: 5,9/10.

Casemiro (Porto):
Bardzo dobry występ Casemiro w wyjazdowym spotkaniu z Penafielem. Brazylijczyk zaliczył dwie asysty i opuścił boisko w 65. minucie.

Denis Czeryszew (Villarreal):
Villarreal podejmował na własnym stadionie Basków z Bilbao. Gospodarze wygrali 2:0, a Denis zdobył pierwszą bramkę. Kolejny znakomity występ Rosjanina.
Ocena Marki: 8,5/10 (najwyższa w meczu).
Ocena Asa: 3/3.
Ocena WhoScored: 9,8/10 (najwyższa w meczu).

Lucas Vázquez (Espanyol):
Lucas wrócił na boisko po przerwie i od razu wskoczył do podstawowego składu. Zanotował bardzo dobry występ, chociaż bohaterem spotkania został Caicedo, zdobywca jedynej bramki spotkania.
Ocena Marki: 7/10.
Ocena WhoScored: 8,0/10 (najwyższa w meczu).

Omar Mascarell (Derby County):
Omar wrócił do podstawowego składu w lidze. W miniony weekend grał bardzo dobrze, ale nie zdołał pomóc swojej drużynie i Derby przegrały z Nottingham 1:2 na własnym boisku.
Ocena WhoScored: 7,7/10 (najwyższa w zespole).

José Rodríguez (Deportivo):
Hiszpan zaczął mecz z Barceloną na ławce rezerwowych. Wszedł na boisko w przerwie, lecz nie odmienił gry Deportivo, które przegrało aż 0:4.
Ocena Marki: 6,5/10 (najwyższa w zespole).
Ocena WhoScored: 6,0/10.

Marco Asensio (Mallorca):
Marco tradycyjnie znalazł się w wyjściowej jedenastce Wyspiarzy. Jego drużyna pokonała u siebie Mirandés 2:0, a Asensio ustalił wynik meczu ładnym uderzeniem z dystansu.

Sprzedani w tym okienku transferowym:
Tomás Mejías (Middlesbrough):
Hiszpan znów tylko na ławce rezerwowych. Middlesbrough, prowadzone przez Aitora Karankę, pokonało Huddersfield 2:0 i zajmuje czwartą pozycję w Championship ze stratą czterech punktów do lidera.

Jesús Fernández (Levante):
Levante przegrało z Elche 0:1 i spadło na przedostatnie miejsce w tabeli. Jesús znów tylko na rezerwie.

Diego López (Milan):
Kolejna porażka Milanu, tym razem na własnym boisku z Atalantą. Trudno winić Diego za straconą bramkę.
Ocena WhoScored: 6,6/10.

Álvaro Morata (Juventus):
Morata pojawił się w podstawowym składzie Juve w starciu z Hellasem Werona. Mistrz Włoch okazał się bezlitosny i wygrał 4:0. Moracie można przypisać asystę przy trafieniu Pogby.
Ocena WhoScored: 7,8/10.

Ángel Di María (Manchester United):
Argentyńczyk wybiegł w podstawowym składzie w wyjazdowym spotkaniu z QPR. Nie był to jego najlepszy występ, ale Czerwone Diabły wygrały 2:0. Ángel opuścił boisko w ostatnich sekundach spotkania.
Ocena WhoScored: 7,0/10.

Xabi Alonso (Bayern Monachium):
Bundesliga jeszcze nie wznowiła ligowych rozgrywek.

Quini (Rayo Vallecano):
Quini zaczął mecz na ławce, ale wszedł na murawę w przerwie zmieniając Tito. Jego zespół pokonał na wyjeździe Real Sociedad 1:0.