Jak grali wypożyczeni i sprzedani?

Kolejna bramka Denisa

Wypożyczeni:
Borja García (Córdoba):
Córdoba w końcu odniosła pierwsze zwycięstwo w Primera División. Andaluzyjczycy pokonali na wyjeździe Athletic. Borja García wyszedł w podstawowym składzie i opuścił boisko w 85. minucie. Wcześniej, w Pucharze Króla, Hiszpan odpoczywał, a jego koledzy przegrali z Granadą 0:1.
Ocena Marki: 7/10 (najwyższa w zespole).
Ocena Asa: 1/3.
Ocena WhoScored: 6,9/10.

Casemiro (Porto):
Porto z łatwością pokonało na wyjeździe Academicę, ale Casemiro nie znalazł się w kadrze na to spotkanie. Brazylijczyk skarżył się na drobne problemy mięśniowe.

Denis Czeryszew (Villarreal):
W Pucharze Króla Villarreal pokonał na wyjeździe Cádiz, ale Denis dostał szansę na odpoczynek. Pojawił się za to w podstawowym składzie na mecz z Realem Sociedad w niedzielę i spisał się znakomicie. Zdobył bramkę i zanotował asystę, a jego zespół wygrał 4:0.
Ocena Marki: 9/10 (najwyższa w całym meczu).
Ocena Asa: 3/3. (najwyższa w całym meczu).
Ocena WhoScored: 8,8/10. (najwyższa w całym meczu)

Lucas Vázquez (Espanyol):
W Pucharze Króla Espanyol wygrał 2:0 z Deportivo Alavés, ale Lucas oglądał to spotkanie tylko z perspektywy ławki rezerwowych. W niedzielę wyszedł w pierwszym składzie na Camp Nou, lecz nie pomógł drużynie w uniknięciu klęski.
Ocena Marki: 5/10.
Ocena WhoScored: 6,6/10.

Omar Mascarell (Derby County):
Derby wygrały 3:0 na własnym stadionie z Brighton i utrzymały się na szczycie tabeli. Omar tradycyjnie rozegrał pełne 90 minut.
Ocena WhoScored: 7,8/10.

José Rodríguez (Deportivo):
W Pucharze Króla Deportivo zremisowało z Málagą 1:1. José wszedł na murawę w 66. minucie. W weekend znów rywalem piłkarzy z Galicji była Málaga, ale tym razem Andaluzyjczycy wygrali 1:0. José Rodríguez rozegrał cały mecz.
Ocena Marki: 6/10.
Ocena WhoScored: 6,4/10.

Sprzedani w tym okienku transferowym:
Tomás Mejías (Middlesbrough):
Middlesbrough rozgromiło na wyjeździe Millwall aż 5:1. Piłkarze Aitora Karanki ciągle tracą tylko dwa punkty do lidera. Mejías tradycyjnie tylko na ławce rezerwowych.

Jesús Fernández (Levante):
W meczu Pucharu Króla Jesús w końcu mógł podnieść się z ławki. Wyszedł w podstawowym składzie, a jego zespół zremisował na wyjeździe z Albacete 1:1. W Lidze golkiper wrócił na rezerwę.

Diego López (Milan):
Kolejna porażka Milanu w tym sezonie. Mediolańczycy przegrali na wyjeździe z Genoą 0:1. Diego López jak zwykle rozegrał całe spotkanie.

Álvaro Morata (Juventus):
Juventus grał na wyjeździe z Fiorentiną i zremisował 0:0. Álvaro był tylko rezerwowym.

Ángel Di María (Manchester United):
Argentyńczyk leczy kontuzję, więc opuścił mecz z Southampton. Czerwone Diabły wygrały 2:1.

Xabi Alonso (Bayern Monachium):
Xabi rozegrał całe spotkanie z Bayerem Leverkusen. Bawarczycy wygrali 1:0 i ciągle są na szczycie Bundesligi.
Ocena Kickera: 3 (ocena 1 – najlepsza, 6 – najgorsza).
Ocena WhoScored: 8,4/10 (najlepsza w całym meczu).

Quini (Rayo Vallecano):
Quini nie znalazł się w kadrze Rayo na mecz z Valencią w Pucharze Króla. W weekend Hiszpan wrócił do podstawowego składu. Jego zespół przegrał z Sevillą 0:1.