Jak grali wypożyczeni i sprzedani?

Świetny Borja García, asysta Di Maríi

Wypożyczeni:
Borja García (Córdoba):
Córdoba ciągle pozostaje bez zwycięstwa w tym sezonie. Tym razem Andaluzyjczycy zremisowali z Elche na wyjeździe 2:2. Borja wyszedł w podstawowym składzie i został zmieniony w doliczonym czasie gry. Zanotował bardzo udany występ i dwukrotnie asystował przy trafieniach kolegów. Asysty można zobaczyć tutaj i tutaj.
Ocena Marki: 7/10 (najwyższa w całym meczu).
Ocena Asa: 3/3 (najwyższa w całym meczu).
Ocena WhoScored: 8/10 (najwyższa w całym meczu).

Casemiro (Porto):
W miniony weekend rozgrywano mecze w ramach Pucharu Portugalii. Porto odpadło z tych rozgrywek już wcześniej, przegrywając 1:3 ze Sportingiem.

Denis Czeryszew (Villarreal):
Znalazł się w wyjściowym składzie w spotkaniu z Getafe i spędził na boisku 69 minut. W tym czasie zdążył popisać się asystą przy bramce Moreno, można ją zobaczyć tutaj. Villarreal wygrał 2:1.
Ocena Marki: 8/10 (najwyższa w całym meczu).
Ocena Asa: 2/3.
Ocena WhoScored: 7,1/10.

Lucas Vázquez (Espanyol):
Wyszedł w podstawowej jedenastce w wyjazdowym spotkaniu z Athletikiem. Jego Espanyol przegrał 1:3, a Lucas zarobił żółtą kartkę i został zmieniony w 56. minucie.
Ocena Marki: 4/10.
Ocena Asa: 1/3.
Ocena WhoScored: 7,2/10.

Omar Mascarell (Derby County):
Kolejny raz Omar znalazł się w pierwszym składzie i spędził na murawie cały mecz. Jego zespół grał na wyjeździe z Watfordem, wygrał 2:1 i zajmuje pozycję lidera Championship.

José Rodríguez (Deportivo):
Hiszpan wrócił do pierwszego składu i spędził na boisku całe spotkanie. Deportivo bezbramkowo zremisowało z Realem Sociedad.
Ocena Marki: 6,5/10 (druga na boisku).

Sprzedani w tym okienku transferowym:
Tomás Mejías (Middlesbrough):
Middlesbrough zremisowało na wyjeździe z Wigan 1:1. Zespół Aitora Karanki zajmuje trzecią pozycję w tabeli ze stratą trzech punktów do lidera. Mejías kolejny raz oglądał mecz z ławki rezerwowych.

Jesús Fernández (Levante):
Levante sprawiło w tej kolejce niespodziankę i pokonało w derbowym spotkaniu Valencię 2:1. Jesús znów był tylko rezerwowym.

Diego López (Milan):
Diego tradycyjnie pojawił się w wyjściowym składzie. Milan zremisował w derbowym starciu z Interem 1:1. Hiszpan zanotował znakomity występ i wiele razy bronił zespół przed utratą bramki. Niektóre jego interwencje można zobaczyć tutaj.
Ocena WhoScored: 7,3/10 (najwyższa w zespole).

Álvaro Morata (Juventus):
Juventus bez problemów pokonał na wyjeździe Lazio 3:0. Morata zaczął mecz na ławce rezerwowych i pojawił się na boisku w 61. minucie przy prowadzeniu 2:0. Tym razem jednak nie wpisał się na listę strzelców.
Ocena WhoScored: 6,3/10.

Ángel Di María (Manchester United):
Argentyńczyk przyczynił się do zwycięstwa Czerwonych Diabłów z Arsenalem. Asystował przy trafieniu Rooneya na 2:0 (można to zobaczyć tutaj). Sam również powinien wpisać się na listę strzelców, ale zaprzepaścił znakomitą okazję.

Xabi Alonso (Bayern Monachium):
Kolejne łatwe zwycięstwo Bayernu. Tym razem ofiarą Bawarczyków padł Hoffenheim, który czterokrotnie musiał wyciągać piłkę z siatki. Xabi rozegrał cały mecz i zapisał na koncie asystę przy golu Götzego na 1:0 (do zobaczenia tutaj).
Ocena Kickera: 3 (ocena 1 – najlepsza, 6 – najgorsza).
Ocena WhoScored: 7,9/10.

Quini (Rayo Vallecano):
Quini mecz z Celtą Vigo zaczął na ławce rezerwowych, ale pojawił się na boisku w 56. minucie. Jego zespół wygrał 1:0.
Ocena Marki: 5/10.
Ocena WhoScored: 6,4/10.