/ RealMadrid TV

Campazzo: Pragnę dawać z siebie wszystko

Krótki wywiad z rozgrywającym

Zaraz po zakończeniu zwycięskiego meczu z UCAM Murcia CB (90:65), Facundo Campazzo, rozgrywający Realu Madryt, udzielił krótkiego wywiadu dla klubowej telewizji.

Facundo, gratuluję dzisiejszego meczu.
Jesteśmy zadowoleni, ponieważ odnieśliśmy zwycięstwo po bardzo trudnej porażce. Jest ono dla nas ważne. Musimy kontynuować pracę nad poprawą elementów defensywnych, pozwoliliśmy im na sześćdziesiąt pięć punktów. Mieliśmy podczas tego meczu wzloty i upadki. Dzisiaj każdy z nas miał okazję do gry i każdy dał z siebie sto procent.

Rozegraliście niesamowitą trzecią kwartę – zdobyliście dwadzieścia punktów z rzędu, co przesądziło o sukcesie.
Musieliśmy rozpocząć ją z twardą i skoncentrowaną postawą, ponieważ rywale urośli w siłę w drugiej kwarcie, prawie wyrównali. Byli groźnym przeciwnikiem.

Spędziłeś na parkiecie więcej minut, zdobyłeś pewność siebie.
Zgadza się, muszę kontynuować rozwój, a także utrzymać zaufanie trenera i kolegów. Czy siedzę na ławce, czy jestem na parkiecie, pragnę dawać z siebie wszystko dla tej drużyny.