Jak grali wypożyczeni?

Dobry występ i bramka Di Maríi

Wypożyczeni:
Borja García (Córdoba):
Hiszpan wybiegł w podstawowym składzie Córdoby w wyjazdowym meczu z Almeríą. Przebywał na murawie do 76. minuty. Mecz zakończył się remisem 1:1.

Casemiro (Porto):
Po raz kolejny znalazł się w wyjściowym składzie Smoków. Porto grało na wyjeździe z Vitórią. Gospodarze zaprezentowali się lepiej, ale ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem 1:1. Oba gole padły po rzutach karnych. Casemiro przez cały mecz wiele razy faulował, przez co obejrzał żółtą kartkę, chociaż dopiero w 80. minucie. Rozegrał całe spotkanie.

Denis Czeryszew (Villarreal):
Rosjanin wyjazdową potyczkę z Granadą rozpoczął na ławce rezerwowych. Gdy wynik się nie zmieniał, wszedł na murawę w 63. minucie. Nie pomógł jednak Villarrealowi w zdobyciu gola i mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

Lucas Vázquez (Espanyol):
Espanyol fatalnie rozpoczął sezon. W tej kolejce Papużki grały na wyjeździe z Valencią. Lucas zaczął mecz na ławce. Pojawił się na murawie od początku drugiej połowy, gdy już trzeba było gonić wynik. Ostatecznie Espanyol przegrał 1:3.

Omar Mascarell (Derby County):
Derby wywalczyły cenny remis na wyjeździe z liderem – Nottingham Forest. Jednak odbyło się to bez udziału Omara, który kolejny raz cały mecz przesiedział na ławce rezerwowych.

José Rodríguez (Deportivo):
Deportivo mierzyło się wyjeździe z Eibarem. José Rodríguez nie znalazł się w wyjściowej jedenastce. Wszedł na boisko w 70. minucie, a jego zespół wygrał 1:0.

Sprzedani w tym okienku transferowym:
Tomás Mejías (Middlesbrough):
Middlesbrough wygrało na wyjeździe z Huddersfield 2:1, ale Tomás z powodu kontuzji znalazł się poza kadrą meczową.

Jesús Fernández (Levante):
Levante fatalnie rozpoczęło ten sezon. Do tej pory nie zdobyło żadnej bramki. Tym razem udało się zapisać na koncie pierwszy punkt po bezbramkowym remisie z Málagą. Jesús rozegrał cały mecz.

Diego López (Milan):
Milan grał na wyjeździe z Parmą, a Diego López pojawił się w wyjściowym składzie. Samo spotkanie, jeśli chodzi o emocje, stało na najwyższym poziomie. Kto nie miał okazji obejrzeć tego meczu, może żałować. Ostatecznie podopieczni Inzaghiego wygrali 5:4. Diego López zanotował bardzo słaby występ. Stracił cztery gole, do tego popełnił katastrofalny błąd przy czwartym trafieniu Parmy. Tak czy inaczej po dwóch kolejkach Milan lideruje w Serie A.

Álvaro Morata (Juventus):
Juventus wygrał na własnym boisku 2:0 z Udinese, a Morata zadebiutował w barwach Starej Damy. Hiszpan pojawił się na murawie w 89. minucie i zdołał oddać jeden strzał na bramkę gości.

Ángel Di María (Manchester United):
Argentyńczyk zanotował bardzo udany występ w barwach Czerwonych Diabłów. Najpierw wpisał się na listę strzelców, a później asystował przy trafieniu Maty. Manchester United rozgromił QPR 4:0.

Xabi Alonso (Bayern Monachium):
Hiszpan spędził na murawie cały mecz. Bayern pokonał Stuttgart 2:0. Xabi w 63. minucie zarobił żółtą kartkę.

Quini (Rayo Vallecano):
Rayo Vallecano przegrało na własnym boisku z Elche 2:3. Quini nie miał przy tym udziału, bowiem cały mecz przesiedział na ławce rezerwowych.