Wygrana Sevilli przed starciem z Realem Madryt

Andaluzyjczycy pokonali Córdobę

W sobotni wieczór Sevilla rozegrała towarzyskie spotkanie z Córdobą. Był to mecz w ramach VII edycji turnieju ku pamięci Antonio Puerty, a zarazem ostatnia potyczka podczas przygotowań do Superpucharu Europy. Gospodarze ostatecznie wygrali 2:0 po golach w ciągu ostatnich dziesięciu minut. Do siatki trafili Denis Suárez i Carlos Bacca. Unai Emery wystawił w podstawowej jedenastce mieszankę zawodników pierwszej jedenastki i rezerwowych. Z pewnością w Cardiff od pierwszego gwizdka zobaczymy inne zestawienie. W przerwie hiszpański szkoleniowiec zmienił niemal całą jedenastkę, tylko Luismi spędził na murawie pełne dziewięćdziesiąt minut.

Sevilla – Córdoba 2:0 (0:0)
1:0 Denis Suárez 81’
2:0 Carlos Bacca 84’

Skład Sevilli:
I połowa: Beto, Coke, Daniel Carriço, Federico Fazio, Alberto Moreno, Luismi, Antonio Cotán, José Antonio Reyes, Iago Aspas, Vitolo, Juan Muńoz.
II połowa: Mariano Barbosa, Fernando Navarro, Luismi, Diogo Figueiras, Nicolás Pareja, Grzegorz Krychowiak, Aleix Vidal, Vicente Iborra, Carlos Fernández (Jairo Samperio 75’), Denis Suárez, Carlos Bacca.