Real Saragossa – Real Madryt Castilla 0:2 Skrót
Kolejka:27/42Miejsce w tabeli:17 (pełna tabela)
Najlepsi strzelcy:Omar – 6
Raúl de Tomás, Lucas, Burgui – 5

Real Madryt C – Athletic B 1:0 Skrót
Opis:Trzeci zespół Realu Madryt podejmował na własnym stadionie rezerwy Athleticu. Królewscy stworzyli sobie więcej okazji, ale świetnie w bramce spisywali się najpierw Gorka, a później Kepa, gdyż pierwszy golkiper doznał kontuzji. Rozstrzygającą bramkę zdobył Melero pięknym uderzeniem z dystansu w 85. minucie.
Kolejka:27/38Miejsce w tabeli:12 (pełna tabela)
Najlepsi strzelcy:Mariano – 11
Melero – 7

Juvenil A - Alcorcón 6:0
Opis:Pewne zwycięstwo Królewskich nad Alcorcónem. Na własnym boisku Juvenil A wygrał wszystkie spotkania. Co ciekawe bramki rozłożyły się aż na sześciu zawodników. Do siatki rywali trafili: Álvaro, Javi Muńoz, Juanjo Narváez, Enzo Zidane, Agoney i Marcos Legaz.
Kolejka:24/30Miejsce w tabeli:1
Najlepsi strzelcy:Narváez – 15
Marcos Legaz – 11

Unión Zona Norte – Juvenil B 0:2
Opis:Piłkarze Fernando Morientesa skromnie pokonali najgorszy zespół w lidze. Udało się dzięki temu utrzymać sześciopunktową przewagę nad Atlético Madryt. Na listę strzelców wpisali się Álvaro Tejero i Alberto Rubio.
Kolejka:21/30Miejsce w tabeli:1
Najlepsi strzelcy: Babunski – 13
Huertas, Gabri, Jean Carlos, Merchán – 7

Juvenil C – Coslada A 5:1
Opis: Juvenil C powiększył przewagę nad wiceliderem do dwunastu punktów. Coslada co prawda objęła prowadzenie w 11. minucie, ale później na boisku rządzili tylko gospodarze. Hat-trickiem popisał się Rivero, a pozostałe gole dołożyli Borja i David.
Kolejka:22/36Miejsce w tabeli:1
Najlepsi strzelcy:Borja – 29
Rivero – 17

Cadete A – Moratalaz 3:0
Opis:Podopieczni Rubéna de la Reda wygrali z Moratalazem 3:0 po golach Barei, Néstora i Daniego Gómeza. Jednak najważniejszym wydarzeniem tego spotkania był powrót do gry Manuela Cedenilli, o czym pisaliśmy tutaj.
Kolejka:19/30Miejsce w tabeli:2
Najlepsi strzelcy:Néstor – 27
Dani – 15

Cadete B – La Chimenea 4:1
Opis:Zawodnicy Santiago Solariego znów odnieśli łatwe zwycięstwo. Dublet zanotował Nicusor, a po bramce dołożyli Fran Santos i Joaquín.
Kolejka:19/30Miejsce w tabeli:1
Najlepsi strzelcy:Fran Santos – 19
Joaquín – 9

Infantil A – Pozuelo Alarcón 8:1
Opis:Infantil A rozgromił drużynę Pozuelo Alarcón, chociaż to goście objęli prowadzenie już w pierwszej minucie spotkania. Jednak jeszcze przed przerwą było już 4:1 dla Blancos. Hat-tricka zdobył Arana, dublet – Sanse, a po jednym golu – Zekri, Pedro, José del Valle.
Kolejka:16/26Miejsce w tabeli:1
Najlepsi strzelcy:Del Valle – 24
Moha, Arana – 8

Leganés – Infantil B 2:4
Opis:Infantil B jechał na boisko lidera i wszystko wskazywało na to, że wyjedzie stamtąd bez punktów. W 26. minucie Leganés prowadziło już 2:0. Jednak Królewscy przeprowadzili skuteczną remontadę i wygrali po golach Aitora (2), Arribasa i Flaviusa. Strata do lidera zmalała do sześciu punktów.
Kolejka:16/26Miejsce w tabeli:5
Najlepsi strzelcy:Aitor – 10
Santos – 5

Alcobendas-Levitt – Alevín A 0:5
Opis:Manita Alevínu A. Królewscy ze spokojem liderują w lidze. Do siatki rywali trafiali: Lancho (2), Alberto (2) i Cuenca.
Najlepsi strzelcy:Lancho – 12
Naim – 11

Alevín B - Torrejón 12:0
Opis:Wysokie zwycięstwo Alevínu B nad najgorszą drużyną w lidze. Culebras i Sergio skompletowali po hat-tricku, Néstor zdobył dwie bramki, a po jednej – Calleja, Arauz, Curras i Borrasca.
Kolejka:16/26Miejsce w tabeli:2
Najlepsi strzelcy:Carlos, Néstor – 10
Culebras – 8

Benjamín A – Canillas A 4:1
Opis:Benjamín A pokonał Canillas w meczu na szczycie. Królewscy dalej mają komplet punktów na koncie i trudno sobie wyobrazić, żeby ktoś ich doścignął. Gole zdobyli: Jaime (2), Alberto i Ismael.
Kolejka:14/24Miejsce w tabeli:1
Najlepsi strzelcy:Roberto – 24
Jaime – 22

San Roque – Benjamín B 0:6
Opis:Benjamín B znów rozgromił rywali. Jacobo i Nacho popisali się dubletami, a Hugo López i Eliaz Zidane strzelili po jednej bramce.
Najlepsi strzelcy:Alejandro – 26