Mirandés – Real Madryt Castilla 2:1 Skrót
Kolejka:25/42Miejsce w tabeli:22 (pełna tabela)
Najlepsi strzelcy:Omar, Raúl de Tomás – 5
Lucas Vázquez – 4

Real Madryt C – Toledo 5:0 Skrót
Opis:Trzecia drużyna Realu Madryt podejmowała na własnym stadionie wicelidera. Królewscy wyszli na prowadzenie za sprawą Mariano, który z najbliższej odległości wpakował piłkę do siatki po tym, jak odbił ją golkiper gości. W 36. minucie Molero sfaulował rywala w polu karnym. Sędzia podyktował jedenastkę, a do jej wykonania podszedł Rufino. Jednak znakomicie interweniował Herrero, który obronił także dobitkę napastnika Toledo. Po przerwie worek z bramkami się rozwiązał. Najpierw bramkarz gości wybił piłkę wprost pod nogi Melero i było 2:0. Chwilę później Daniel Ramírez wykończył świetną akcję Mariano. Minęło kilkanaście minut i Daniel znów trafił do siatki. Tym razem uderzył zza pola karnego. Wynik pięknym uderzeniem ustalił Óscar Arroyo.
Kolejka:25/38Miejsce w tabeli:13 (pełna tabela)
Najlepsi strzelcy:Mariano – 11
Fran Sol, Melero – 6

Juvenil A - Talavera 8:0
Opis:Juvenil A bezlitośnie rozbił najgorszą drużynę w lidze. Talavera zdobyła do tej pory zaledwie jeden punkt. Po dwa gole w tym spotkaniu zdobyli Enzo Zidane i Juanjo Narváez, a po jednym trafieniu dołożyli: Agoney, Álvaro, Miki i Marcos.
Kolejka:22/30Miejsce w tabeli:1
Najlepsi strzelcy:Narváez – 13
Marcos Legaz – 9

Alcalá A – Juvenil B 1:2
Opis:Piłkarze Fernando Morientesa znów zwyciężyli. Spotkanie nie zaczęło się dobrze dla Blancos, gdyż przegrywali od 17. minuty. Później Babunski doprowadzić do remisu z rzutu karnego, a decydującą bramkę zdobył Álvaro Tejero w końcówce meczu.
Kolejka:19/30Miejsce w tabeli:1
Najlepsi strzelcy: Babunski – 12
Huertas, Gabri, Jean Carlos, Merchán – 7

Trival Valderas Alcorcón B – Juvenil C 3:2
Opis: Juvenil C uległ na wyjeździe wiceliderowi, przez co przewaga nad nim zmalała do siedmiu punktów. Królewscy długo nie potrafili wejść w mecz. Po godzinie gry przegrywali 0:3. Borja i Bas zdołali zmniejszyć straty, ale na więcej zabrakło czasu.
Kolejka:20/36Miejsce w tabeli:1
Najlepsi strzelcy:Borja – 27
Rivero – 14

Cadete A – San Fernando A 6:0
Opis:Podopieczni Rubéna de la Reda bez problemów pokonali drużynę San Fernando. Hat-trickiem popisał się Andrés, dwa razy trafił Néstor, a jeden raz – Goznalo. Warto dodać, że w środku tygodnia Królewscy wygrali w zaległym spotkaniu z Rayo Majadahonda 3:0 po golach Andrésa, Néstora i Barei.
Kolejka:16/30Miejsce w tabeli:2
Najlepsi strzelcy:Néstor – 26
Dani – 14

Cadete B – Atlético Pinto A 8:0
Opis:Zawodnicy Santiago Solariego pewnie pokonali jedną z najsłabszych drużyn w lidze i utrzymali siedmiopunktową przewagę nad Getafe. Bohaterem spotkania został Fran Santos, autor czterech goli. Oprócz niego na liście strzelców pojawili się: Nicu, Elliot, Martín i Ismael.
Kolejka:17/30Miejsce w tabeli:1
Najlepsi strzelcy:Fran Santos – 18
Elliot – 8

Infantil A – Getafe B 5:0
Opis:Infantil A bez problemów rozprawił się z zespołem Getafe. Na manitę złożyły się bramki José (2), Arany, Pedro i Aleksa.
Kolejka:14/26Miejsce w tabeli:2
Najlepsi strzelcy:Del Valle – 23
Moha – 8

Atlético Madrileńo B – Infantil B 2:0
Opis:Infantil B przegrał w starciu z jednym z bezpośrednich rywali w walce o czołowe lokaty. Ta porażka sprawiła, że Blancos spadli z ligowego podium na piątą lokatę.
Kolejka:14/26Miejsce w tabeli:5
Najlepsi strzelcy:Aitor – 7
Santos – 5

Atlético Madrileńo A – Alevín A 0:2
Opis:Alevín A w dalszym ciągu ma na koncie komplet zwycięstw i znakomity bilans bramkowy 67:1. W ten weekend gole dla Królewskich zdobyli Lancho i Theo Zidane.
Kolejka:14/26Miejsce w tabeli:1
Najlepsi strzelcy:Naim – 10
Lancho – 9

Alevín B – Getafe C 2:1
Opis:Udana remontada Alevínu B. Merengues przegrywali już od szóstej minuty spotkania, ale później udało się dwa razy trafić do siatki za sprawą Arauza i De la Víbory.
Najlepsi strzelcy:Carlos – 10
Néstor – 7

Benjamín B – Mejoreńo 22:0
Opis:Benjamín B bez litości rozgromił rywali. Na listę strzelców wpisali się: Alejandro (6), Ignacio Mayo (5), Hugo de Llanos (2), Guillermo (2), Luis (2), Óscar (2), Jacobo Ramón, Alberto i Eliaz Zidane.
Kolejka:12/24Miejsce w tabeli:1
Najlepsi strzelcy:Alejandro – 25
Nacho – 21

Prebenjamín – EF Vicálvaro 7:0
Opis:Najmłodsi piłkarze w szkółce znów pewnie wygrali. Gole strzelili: Escartín (2), Iker Fernández (2), Iker Martínez, Mario i Juan David. Na półmetku rozgrywek Królewscy mają komplet punktów.
Kolejka:8/16Miejsce w tabeli:1
Najlepsi strzelcy:Adrián Cantero, Iker Fernández – 9