Real Madryt Castilla – Córdoba 3:1 Skrót
Opis:Zwycięstwo Castilli na koniec roku!
Kolejka:19/42Miejsce w tabeli:21 (pełna tabela)
Najlepsi strzelcy:Omar, Lucas Vázquez, Burgui – 3
Borja García, Raúl de Tomás – 2

Real Madryt C – Sestao River 5:2 Skrót
Opis:Real Madryt C bardzo udanie zakończył rok i pierwszą rundę sezonu. Udało się wysoko pokonać Sestao River, chociaż to Baskowie objęli prowadzenie już w 4. minucie meczu. Królewscy wyrównali kwadrans później. Skutecznie rzut wolny wykonał Medrán. Blancos szybko wyszli na prowadzenie. Piłka dośrodkowana przez Daniela Ramíreza trafiła w poprzeczkę, ale na dobitkę czekał już Mariano. Tuż przed przerwą Sestao River doprowadziło do remisu. Tym razem gospodarze dali się zaskoczyć po rzucie rożnym. Po zmianie stron znów do siatki trafili Królewscy i ponownie zrobił to Mariano. Goście rzucili się do odrabiania strat i nadziali się na dwa zabójcze kontrataki. Pierwszy wykończył Daniel Ramírez, a drugi Mariano kompletując w ten sposób hat-tricka.
Kolejka:19/38Miejsce w tabeli:10 (pełna tabela)
Najlepsi strzelcy:Mariano – 9
Fran Sol – 6

San Fernando – Juvenil A 1:0
Opis:Juvenil A zaczął drugą serię spotkań od sporej niespodzianki. Królewscy ulegli drużynie San Fernando, która znajdowała się w strefie spadkowej. To pierwsza strata punktów przez Blancos w tym sezonie.
Kolejka:16/30Miejsce w tabeli:1
Najlepsi strzelcy:Narváez – 10
Marcos Legaz – 6

Juvenil B – San Sebastián Reyes 3:0
Opis:Piłkarze Fernando Morientesa również męczyli się ze słabym rywalem zajmującym przedostatnią lokatę w tabeli. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. Dopiero w drugiej części udało się trafić do siatki rywali. Dwukrotnie zrobił to Dorian i raz Jean Carlos.
Kolejka:14/30Miejsce w tabeli:1
Najlepsi strzelcy: Babunski – 10
Gabri – 6

Juvenil C – Rayo Majadahonda 5:0
Opis: Juvenil C bez kłopotu pokonał drużynę Rayo. Blancos rozpoczęli strzelanie już w 3. minucie i do przerwy prowadzili 4:0. Wynik ustalili w 53. minucie. Bramki zdobyli: Nacho, Borja, Dani Fernández i Fidalgo. Piątą bramkę rywale strzelili do własnej siatki.
Kolejka:14/36Miejsce w tabeli:1
Najlepsi strzelcy:Borja – 21
Rivero – 8

Ońa Sanchinarro A – Benjamín A 0:6
Opis:Benjamín A kontynuuje swój zwycięski marsz. Wygrali wysoko, chociaż jest to jedno z niższych zwycięstw w tym sezonie. Na listę strzelców wpisali się: Jaime (2), Samuel, Rubén, Alberto i Daniel Jiménez.
Kolejka:8/24Miejsce w tabeli:1
Najlepsi strzelcy:Jaime – 16
Leonel – 13

Benjamín B – Barrio del Pilar B 10:0
Opis:Benjamín B ponownie rozgromił przeciwników. Gole zdobyli: Nacho (4), Luis (2), Alejandro (2), Hugo López i Alberto.
Najlepsi strzelcy:Nacho – 16
Alejandro – 13

Ońa Sanchinarro A – Prebenjamín 1:3
Opis:Najmłodsi piłkarze w szkółce wygrali, chociaż nie tak okazale, jak zazwyczaj. Dwukrotnie do siatki rywali trafił Mario, natomiast jednego gola dołożyć Iker Fernández.
Kolejka:5/16Miejsce w tabeli:1
Najlepsi strzelcy:Adrián Cantero – 9