Real Madryt Castilla – Deportivo Alavés 1:0 Skrót
Opis:Alavés pokonane, drugie zwycięstwo Castilli!
Kolejka:13/42Miejsce w tabeli:22 (pełna tabela)
Najlepsi strzelcy:Omar – 3
Burgui – 2

Real Madryt C – Leganés 2:4 Skrót
Opis:Trzecia drużyna Królewskich nie sprostała drużynie Leganés i uległa jej 2:4. Goście oddali pierwszy strzał na bramkę dopiero w 26. minucie, ale od razu Andrés Prieto musiał wyciągać futbolówkę z siatki. Sto dwadzieścia sekund później Mariano wyrównał wykorzystując błąd defensywy Leganés. Następne słowo należało do przyjezdnych. Velasco wpisał się na listę strzelców pięknym uderzeniem z trzydziestu metrów. Po zmianie stron fatalnie zachowała się obrona Blancos i było już 1:3. Jednak to nie koniec. Kilka minut później Velasco wykorzystał dobre dośrodkowanie z rzutu rożnego i zdobył swoją drugą bramkę. W końcówce rozmiary porażki zdołał zmniejszyć Bruno.
Kolejka:13/38Miejsce w tabeli:14 (pełna tabela)
Najlepsi strzelcy:Fran Sol – 5
Alberto Lozano, Mariano – 4

Juvenil A – Puente Castro 4:0
Opis:Juvenil A odniósł dziesiąte zwycięstwo w dziesiątej kolejce. Królewscy nie dali w ten weekend szans drużynie Puente Castro. Dwa gole zdobył Agoney, a po jednym trafieniu dołożyli Marcos i Álvaro.
Kolejka:10/30Miejsce w tabeli:1
Najlepsi strzelcy:Narváez – 10
Álvaro Jiménez – 4

Atlético Madryt B – Juvenil B 1:0
Opis:Piłkarze Fernando Morientesa rozgrywali jedno z najważniejszych spotkań w sezonie i niestety nie zdołali pokonać rywala zza miedzy. Rozstrzygającą bramkę w 27. minucie zdobył Jaime Almagro. Potknięcie Królewskich wykorzystały zespoły Rayo Vallecano i Getafe, które zajęły pierwsze dwa miejsca w lidze.
Kolejka:9/30Miejsce w tabeli:3
Najlepsi strzelcy: Gabri – 4
Merchán, Babunski – 3

Juvenil C – Alcalá B 3:3
Opis:Bardzo zacięty pojedynek drugiej i trzeciej drużyny w tabeli. Blancos przegrywali już nawet 0:2, ale dzięki bramkom Jacobo, Tanisa i Rivero udało się wyjść na prowadzenie. Niestety w czwartej minucie doliczonego czasu gry goście zdołali wyrównać. Warto dodać, że Królewscy od 23. minuty grali w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Harillo.
Kolejka:10/36Miejsce w tabeli:2
Najlepsi strzelcy:Borja – 15
Rivero – 6

Atlético Madryt A – Cadete A 3:1
Opis:Drużyna Cadete A również rozgrywała derbowy pojedynek z Atlético i także poniosła porażkę. Luca Zidane trzykrotnie musiał wyciągać piłkę z siatki. Królewscy potrafili odpowiedzieć tylko trafieniem Daniego. Porażka kosztowała Merengues utratę pozycji lidera.
Kolejka:8/30Miejsce w tabeli:2
Najlepsi strzelcy:Néstor – 16
Dani – 13

Alcorcón A – Cadete B 2:2
Opis:Piłkarze Santiago Solariego stracili punkty na wyjeździe rywalizując z Alcorcónem. Gole dla Blancos zdobyli De la Fuente i Elliot. Na szczęście udało się utrzymać miejsce na szczycie ligowej tabeli.
Kolejka:8/30Miejsce w tabeli:1
Najlepsi strzelcy:Fran Santos – 5
Martín – 4

Aravaca – Infantil A 1:8
Opis:Infantil A rozgromił kolejnego przeciwnika. Aravaca zdołała odpowiedzieć tylko jednym trafieniem, gdy przegrywała 0:2. Później jednak na murawie przemawiali tylko piłkarze Realu Madryt. Gole zdobyli: Del Valle (2), Víctor, Roberto, Antonio, Álex, Benja i Moha.
Kolejka:5/26Miejsce w tabeli:2
Najlepsi strzelcy:Del Valle – 8
Álex – 3

Infantil B – Getafe A 2:1
Opis:Infantil B zaczyna się rozkręcać. Tym razem Królewscy grali z liderem z Getafe i zdołali wygrać 2:1 po dwóch golach Diego.
Kolejka:5/26Miejsce w tabeli:6
Najlepsi strzelcy:Jordi, Diego – 2

Alevín A – Siete Picos Colmenar 9:0
Opis:Alevín A dalej z kompletem zwycięstw. W miniony weekend pokonał zespół Siete Picos aż 9:0. Do siatki trafiali: Sergio (2), Naim (2), Hugo (2), Lancho, Theo Zidane i Alberto.
Najlepsi strzelcy:Naim – 5
Lancho – 4

Naya A – Alevín B 0:3
Opis:Drużyna Alevínu B pokonała Nayę 3:0 i dalej ma komplet zwycięstw na koncie. Bramki strzelili: Sevilla, Hugo i Culebras.
Kolejka:5/26Miejsce w tabeli:1
Najlepsi strzelcy:Néstor Lucas – 5
Carlos – 3

Benjamín A – Unión Valleaguado 22:0
Opis:Benjamín A wręcz zmasakrował rywali. Bezbramkowy remis utrzymywał się tylko do drugiej minuty. Kwadrans później było już 10:0. Na listę strzelców wpisali się: Roberto (4), Jaime (3), Samuel (3), Daniel (3), Leonel (3), David (2), Mario (2), Iván i Rubén.
Kolejka:3/24Miejsce w tabeli:1
Najlepsi strzelcy:Samuel – 8
Jaime – 7

Ońa Sanchinarro – Benjamín B 0:8
Opis:Młodsi zawodnicy Benjamínu również efektownie wygrali. Gole zdobyli: Óscar (4), Marco, Hugo López, Jacobo Martínez i Eliaz Zidane.
Najlepsi strzelcy:Alejandro Jiménez, Hugo López – 5

San Roque A – Prebenjamín 1:8
Opis:Najmłodsi piłkarze w szkółce dopiero rozpoczęli ligowe zmagania. Na początek pokonali San Roque A aż 8:1. Rywali zdołali zdobyć tylko jednego gola z rzutu karnego. Przez tę straconą bramkę Królewscy zajmują drugą lokatę w lidze.
Kolejka:1/16Miejsce w tabeli:2
Najlepsi strzelcy:Adrián Cantero – 4