Deportivo La Coruńa – Real Madryt Castilla 2:0 Skrót
Opis:Kolejna porażka Castilli na wyjeździe
Kolejka:12/42Miejsce w tabeli:22 (pełna tabela)
Najlepsi strzelcy:Omar, Burgui – 2

Puerta Bonita – Real Madryt C 1:1 Skrót
Opis:Trzecia drużyna Królewskich przywiozła punkt z wyjazdowej potyczki z zespołem Puerta Bonita. W pierwszej części meczu na boisku działo się bardzo mało. Dopiero w drugiej połowie piłkarze rozpoczęli starania o zdobycie bramki. Najpierw udało się to gospodarzom w 70. minucie. Jednak Blancos walczyli do końca i wyrównali w doliczonym czasie gry. Mariano wygrał powietrzny pojedynek z bramkarzem rywali i wpakował piłkę do siatki.
Kolejka:12/38Miejsce w tabeli:11 (pełna tabela)
Najlepsi strzelcy:Fran Sol – 5
Alberto Lozano – 4

Alcorcón – Juvenil A 0:3
Opis:Juvenil A dalej ma na koncie komplet zwycięstw. Merengues bez problemów rozprawili się z Alcorcónem. Dwa gole zdobył Cristian Cedrés, a jedno trafienie dołożył Javier Muńoz.
Kolejka:9/30Miejsce w tabeli:1
Najlepsi strzelcy:Narváez – 10
Álvaro Jiménez, Cristian Cedrés – 3

Juvenil B – Alcorcón B 4:1
Opis:Piłkarze Fernando Morientesa odzyskali fotel lidera. Zwycięstwo z Alcorcónem przyszło bardzo łatwo. Królewscy wyszli na prowadzenie po golu Merchána z karnego. Później bramki zdobywali Babunski, Huertas i Gabri. W końcówce Huertas ponownie wpisał się na listę strzelców, jednak tym razem pokonał własnego bramkarza.
Kolejka:8/30Miejsce w tabeli:1
Najlepsi strzelcy: Gabri – 4
Merchán, Babunski – 3

Pozuelo Alarcón – Juvenil C 2:4
Opis:Wygrana Juvenilu C po zaciętym meczu pozwoliło na awans o jedną pozycję w ligowej tabeli. Drużyna Pozuelo szybko objęła prowadzenie, ale Blancos jeszcze przed przerwą zdobyli dwa gole (Borja i Seoane). Po przerwie gospodarze wyrównali, ale ostatnie słowa należały do Realu Madryt. Ponownie trafił Borja, a wynik ustalił García. Pozuelo kończyło mecz w dziesiątkę. Borja wyrasta na prawdziwą gwiazdę tej drużyny. Może się to zakończyć szybkim awansem do Juvenilu B.
Kolejka:8/36Miejsce w tabeli:2
Najlepsi strzelcy:Borja – 15
Rivero – 5

Cadete A – Alcalá A 6:0
Opis:Drużyna Cadete A po raz kolejny rozgromiła swoich rywali. Znakomicie spisał się Néstor, który czterokrotnie wpisywał się na listę strzelców. Oprócz niego do siatki trafiali Gori i Dani.
Kolejka:7/30Miejsce w tabeli:1
Najlepsi strzelcy:Néstor – 16
Dani – 12

Cadete B – Móstoles A 2:0
Opis:Piłkarze Santiago Solariego pokonali Móstoles, chociaż zwycięstwo nie przyszło łatwo. Wynik otworzył dopiero w 67. minucie Benito. Później Elliot również trafił do siatki i trzy punkty zostały w Valdebebas.
Najlepsi strzelcy:Fran Santos – 5
Martín – 4

Infantil A – Alcobendas-Levitt A 8:0
Opis:Infantil A bez problemów rozprawił się z piłkarzami Alcobendas-Levitt. Pierwsza połowa to prawdziwy popis Del Valle, który zdobył aż cztery bramki. W drugiej części znakomicie spisał się Álex kompletując hat-tricka w osiem minut. Jego gole przedzieliło trafienie Martína.
Kolejka:4/26Miejsce w tabeli:2
Najlepsi strzelcy:Del Valle – 6
Álex – 3

Parla – Infantil B 2:4
Opis:Infantil B słabo zaczął mecz z Parlą i już w 7. minucie Królewscy stracili bramkę. Jednak potrafili odpowiedzieć aż trzema golami w ciągu czterech minut w końcówce pierwszej części spotkania. Na listę strzelców wpisali się Iván i dwukrotnie Jordi. Po zmianie stron Parla zdołała zmniejszyć stratę, ale Marcos rozwiał wszelkie wątpliwości i ustalił wynik.
Kolejka:4/26Miejsce w tabeli:7
Najlepsi strzelcy:Jordi – 2
Ismael, Flavius, Jorge, Iván, Marcos – 1

Aravaca A – Alevín A 1:3
Opis:Alevín A dalej z kompletem zwycięstw. Tym razem pokonali Aravacę, a bramki strzelili Cuenca, Naim i Joshua.
Najlepsi strzelcy:Lancho, Naim – 3
Alberto, Cuenca – 2

Alevín B – Alcobendas-Levitt B 5:0
Opis:Drużyna Alevínu B również ma na swoim koncie komplet zwycięstw. Merengues pokonali rywali aż 5:0. Na listę strzelców wpisali się: Carlos (2), Néstor, Yassir i Curras.
Kolejka:4/26Miejsce w tabeli:1
Najlepsi strzelcy:Néstor Lucas – 5