Mallorca – Real Madryt Castilla 2:0 Skrót
Opis:Niespodzianki nie było, porażka Castilli
Kolejka:10/42Miejsce w tabeli:22 (pełna tabela)
Najlepsi strzelcy:Omar – 2 Casado, Burgui, Jaime – 1

Real Madryt C – Real Unión 2:0 Skrót
Opis:Real Unión przyjechał do Valdebebas w roli faworyta, jednak do domu wracał bez punktów. Królewscy byli lepsi przez całe spotkanie zmuszając golkipera gości, Otermina, do wytężonej pracy. Już w pierwszej połowie Blancos powinni otworzyć wynik meczu, ale obrona Realu Unión spisywała się dobrze. Po zmianie stron Otermin w końcu musiał skapitulować po uderzeniu głową Mariano. Królewscy dążyli do zdobycia kolejnych bramek, co udało się w samej końcówce po indywidualnej akcji Medrána. Warto odnotować, że w trzecim zespole zadebiutowali piłkarze Juvenilu A – Felipe Sáez i Juanjo Narváez.
Kolejka:9/38Miejsce w tabeli:11 (pełna tabela)
Najlepsi strzelcy:Fran Sol – 5 Alberto Lozano – 3

Talavera – Juvenil A 1:3
Opis:Juvenil A jechał na boisko zespołu zamykającego ligową tabelę. Wydawałoby się, że zwycięstwo powinno przyjść łatwo, jednak wcale tak nie było. Królewscy musieli grać bez swojego najlepszego strzelca – Narváeza powołanego do kadry Realu Madryt C. Rolę Kolumbijczyka przejął Álvaro, który popisał się hat-trickiem dającym Blancos komplet punktów. Przewaga nad drugim w tabeli Atlético Madryt wynosi już pięć oczek.
Kolejka:7/30Miejsce w tabeli:1
Najlepsi strzelcy:Narváez – 10 Álvaro Jiménez – 3

Juvenil B – Zona Norte 4:0
Opis:Piłkarze Fernando Morientesa po remisie z Getafe B wrócili na zwycięską ścieżkę. Drużyna Zone Norte nie okazała się wymagającym rywalem dla Królewskich. Wynik otworzył w 31. minucie Merchán. Pozostałe gole padły w drugiej części meczu, a ich autorami byli Babunski, Gabri i Alberto.
Kolejka:6/30Miejsce w tabeli:2
Najlepsi strzelcy: Gabri – 3 Jean Carlos, Alberto, Merchán, Babunski – 2

Barrio del Pilar A – Juvenil C 2:1
Opis:Juvenil C przegrał w meczu na szczycie swojej ligi i stracił fotel lidera. Spotkanie rozpoczęło się dobrze dla Merengues, którzy wyszli na prowadzenie po trafieniu Álvaro Rivero. Gospodarze wyrównali jednak po dziewięciu minutach. Zwycięskiego gola zdobył na minutę przed końcem pomocnik gospodarzy – Barroso.
Kolejka:6/36Miejsce w tabeli:3
Najlepsi strzelcy:Borja – 11 Rivero – 5

Cadete A – Leganés B 9:0
Opis:Cadete A wciąż gra imponująco skutecznie. Piłkarze Rubéna de la Reda rozgromili zawodników Leganés aż 9:0. Bohaterem meczu został Maldonano, autor czterech trafień. Pozostałe gole zdobyli Barea (2), Andrés (2) i Néstor.
Kolejka:5/30Miejsce w tabeli:1
Najlepsi strzelcy:Dani, Néstor – 9

Cadete B – Getafe A 1:1
Opis:Piłkarze Santiago Solariego zgubili pierwsze punkty w sezonie. Dosyć niespodziewanie to Getafe objęło prowadzenie w Valdebebas. W 59. minucie do wyrównania doprowadził Adri. Niestety na więcej Królewskich nie było stać. Remis mimo wszystko pozwolił na zachowanie pierwszej pozycji w tabeli.
Najlepsi strzelcy:Fran Santos – 4 Martín – 3

Infantil A – Atlético Madryt A 0:1
Opis:Po dobrym początku sezonu Infantil A przegrał na własnym boisku derbową potyczkę z Atlético. Rozstrzygającego gola w 69. minucie zdobył Salomon Obama.
Kolejka:2/26Miejsce w tabeli:5
Najlepsi strzelcy:Zekri, Arana – 1

Trival Valderas Alcorcón – Infantil B 1:0
Opis:To nie był dobry weekend dla zespołów Infantilu. Młodsi zawodnicy musieli uznać wyższość graczy z Alcorcónu. W tym przypadku również do zwycięstwa wystarczyła jedna bramka.
Najlepsi strzelcy:Ismael, Flavius, Jorge – 1

Nuevo Boadilla A – Alevín A 0:3
Opis:Drugie zwycięstwo w sezonie Alevínu A. Tym razem Królewscy okazali się lepszy od zespołu Boadilli. Dwa razy na listę strzelców wpisał się Lancho, a jednego gola dołożył Alberto. Blancos, przez gorszy bilans bramkowy, utracili fotel lidera na rzecz Atlético Madryt, który wygrało w tej kolejce aż 19:0!
Kolejka:2/26Miejsce w tabeli:2
Najlepsi strzelcy:Lancho – 3 Alberto – 2

Alevín B – Complutense Alcalá 1:0
Opis:Alevín B odniósł drugie zwycięstwo w rozgrywkach. Do zgarnięcia trzech punktów wystarczyła bramka Carlosa Arauza w końcówce pierwszej połowy. Dzięki temu Alevín B wskoczył na fotel lidera.
Kolejka:2/26Miejsce w tabeli:1
Najlepsi strzelcy:Néstor Lucas – 2 Carlos Arauz – 1

Benjamín A – El Olivo de Coslada 10:0
Opis:Imponująca inauguracja sezonu w wykonaniu Benjamínu A. Królewscy rozgromili rywali aż 10:0. Bramki zdobyli: Jaime (2), Leonel (2), Roberto (2), Samuel (2), Alberto i Ismael.
Kolejka:1/24Miejsce w tabeli:1
Najlepsi strzelcy:Jaime, Leonel, Roberto, Samuel – 2

Canillas B – Benjamín B 1:9
Opis:Młodsi zawodnicy Benjamínu również efektownie rozpoczęli sezon. Gole zdobyli: Hugo López (4), Jacobo Martínez, Jacobo Ramón, Alejandro, Luis i Hugo de Llanos. Warto dodać, że w tym sezonie oba Benjamíny Realu Madryt grają w osobnych ligach i po raz pierwszy od kilku sezonów nie będzie dochodziło do bratobójczych pojedynków.
Najlepsi strzelcy:Hugo López – 4