Tenerife – Real Madryt Castilla 1:0 Skrót
Opis:Pierwsze zwycięstwo w sezonie… odniesione przez Tenerife
Kolejka:7/42Miejsce w tabeli:22 (pełna tabela)
Najlepsi strzelcy:Jorge Casado, Jorge Burgui – 1

Toledo – Real Madryt C 2:0 Skrót
Opis:To nie był dobry weekend dla Realu Madryt. Trzecia drużyna przegrała na wyjeździe z Toledo i znalazła się w strefie spadkowej. Królewscy nieznacznie przeważali w pierwszej połowie, ale w drugiej części to gospodarze wyszli na prowadzenie za sprawą Ramosa. W doliczonym czasie gry Urko ustalił wynik meczu.
Kolejka:6/38Miejsce w tabeli:17 (pełna tabela)
Najlepsi strzelcy:Fran Sol – 2 Dani Suárez, Bruno, Lozano – 1

Rayo Vallecano – Juvenil A 0:2
Opis:Juvenil A kontynuuje świetną passę. Wygrał czwarty mecz i w dalszym ciągu nie stracił nawet bramki. W tabeli kroku Królewskim dotrzymuje tylko zespół Leganés. W spotkaniu z Rayo do siatki trafiali Narváez i Capmartín.
Kolejka:4/30Miejsce w tabeli:1
Najlepsi strzelcy:Narváez – 6

Alcobendas-Levitt A – Juvenil B 1:1
Opis:Juvenil B stracił pierwsze punkty i bramkę w sezonie. Na szczęście rywale nie wykorzystali tej sytuacji i Blancos pozostali na pierwszym miejscu w lidze. Mecz z Alcobendas-Levitt A był bardzo emocjonujący. Najpierw trener Juvenilu B, Fernando Morientes, dostał czerwoną kartkę, podobnie jak zawodnik gospodarzy. Chwilę później siły się wyrównały, ponieważ Merchán wyleciał z boiska. Tuż po zmianie stron Alcobendas objęło prowadzenie. Juvenil B wyrównał w 80. minucie, a bramkarza gości pokonał Jean Carlos. Gospodarze kończyli spotkanie grając w dziewiątkę, ale wynik już nie uległ zmianie.
Kolejka:3/30Miejsce w tabeli:1
Najlepsi strzelcy: Jean Carlos – 2 Alberto, Quezada, Huertas, Merchán, Gabri, Harpe, Lazo – 1

Juvenil C – Siete Picos A 8:1
Opis:Łatwe zwycięstwo Juvenilu C w trzecim meczu w sezonie. Bohaterem spotkania został Borja, strzelec czterech goli. Pozostałe bramki zdobyli: Mario, Rivero, Nani i Fidalgo. Goście zdołali odpowiedzieć tylko jednym trafieniem. W tabeli Królewscy ustępują, ze względu na gorszy bilans bramkowy, drużynie Alcali B.
Kolejka:3/36Miejsce w tabeli:2
Najlepsi strzelcy:Borja – 7 Rivero – 3

San Fernando A – Cadete A 0:5
Opis:Podopieczni Rubéna de la Reda po raz drugi w sezonie wygrali 5:0, tym razem na wyjeździe. Do siatki rywali trzykrotnie trafił Néstor, a dwa gole dołożył Dani. Dzięki tej wygranej Blancos wskoczyli na pozycję lidera w lidze.
Kolejka:2/30Miejsce w tabeli:1
Najlepsi strzelcy:Dani, Néstor – 5

Atlético Pinto A – Cadete B 0:2
Opis:Zawodnicy Santiago Solariego rozpoczęli sezon od zwycięstwa. Wynik został ustalony już w pierwszej połowie, a bramki zdobyli Joaquín i Martín. Królewscy mają rozegrany o jeden mecz mniej. Zaległości nadrobią jutro.
Kolejka:1/30Miejsce w tabeli:4
Najlepsi strzelcy:Joaquín, Martín – 1