Real Madryt Castilla – Real Saragossa 1:2 Skrót
Opis:Świetny mecz Castilli, ale punktów ciągle brak
Kolejka:6/42Miejsce w tabeli:22 (pełna tabela)
Najlepsi strzelcy:Jorge Casado, Jorge Burgui – 1

Real Madryt C – Las Palmas Atlético 1:2 Skrót
Opis:Trzecia drużyna Realu Madryt nie zdołała zdobyć punktów w pojedynku z rezerwami Las Palmas. Królewscy przeważali, a goście w pierwszej części nie potrafili się zbliżyć do bramki strzeżonej przez Herrero. Dopiero po zmianie stron piłka wpadła do siatki. Figueroa wyprowadził piłkarzy z Wysp Kanaryjskich na prowadzenie. Ten sam zawodnik podwyższył wynik meczu w 79. minucie. Chwilę później znakomitym uderzeniem popisał się Lozano, zmniejszając straty. Na wyrównującego gola zabrakło już czasu.
Kolejka:4/38Miejsce w tabeli:15 (pełna tabela)
Najlepsi strzelcy:Fran Sol – 2
Dani Suárez, Bruno, Lozano – 1

Juvenil A – Real Valladolid 2:0
Opis:Juvenil A w dalszym ciągu ma komplet zwycięstw na koncie. Do tego Blancos nie stracili jeszcze bramki. Tylko Leganés dotrzymuje tempa Królewskim. W spotkaniu z Realem Valladolid zwycięstwo gospodarzom zapewnił Narváez, autor obu bramek.
Kolejka:3/30Miejsce w tabeli:1
Najlepsi strzelcy:Narváez – 5

Atlético Casarrubuelos – Juvenil B 0:2
Opis:Juvenil B, podobnie jak starsi koledzy, wygrał do tej pory wszystkie mecze i nie stracił przy tym bramki. W pojedynku z Atlético wynik został ustalony już w pierwszym kwadransie. Na listę strzelców wpisali się Lazo i Jean Carlos.
Kolejka:2/30Miejsce w tabeli:1
Najlepsi strzelcy: Alberto, Quezada, Huertas, Merchán, Gabri, Harpe, Lazo, Jean Carlos – 1

Juvenil C – Trival Valderas Alcorcón B 3:2
Opis:Emocjonujące spotkanie trzeciego z Juvenili. Goście z Alcorcónu znakomicie rozpoczęli mecz i po siedmiu minutach prowadzili 2:0. Jednak Królewscy się nie poddali i do przerwy był remis za sprawą Borjy i Rivero. W drugiej części rezultat ustalił Borja.
Kolejka:2/36Miejsce w tabeli:4
Najlepsi strzelcy:Borja – 3
Rivero – 2

Cadete A – Atlético Madrileńo 5:0
Opis:Udany początek rozgrywek w wykonaniu drużyny Cadete A. Podopieczni Rubéna de la Reda rozbili rywali 5:0. Strzelanie rozpoczął Néstor, później hat-trickiem popisał się Dani, a dzieła dokończył ponownie Néstor.
Kolejka:1/30Miejsce w tabeli:2
Najlepsi strzelcy:Dani – 3