Klęska na Bernabeu

Real Madryt w żenującym stylu traci na rzecz Valencji pierwsze...

Real Madryt w żenującym stylu traci na rzecz Valencji pierwsze miejsce w Primera Division. Spotkanie rozpoczęło się fatalnie dla Królewskich. Już w pierwszej minucie wychowanek Realu Madryt, grający obecnie w Osasunie Valdo, dla którego nie było miejsca wśród galaktycznych, strzela bramkę. Później niechciany w Madrycie młodzieniec miał jeszcze 2 okazje. Co gorsza po 25 minutach gry boisko musiał opuścić Ronaldo. Za Brazylijczyka wszedł Borja, a do przodu został przesunięty Guti. W znakomitej sytuacji do pustej praktycznie bramki nie trafia Raul, a chwilę potem na 2:0 podwyższa Pablo Garcia po katastrofalnym błędzie Ikera. Po 48 minutach sędzia kończy połowę, a Królewscy żegnani są gwizdami... Po przerwie przez dziesięć minut wyglądało to troszeczkę lepiej, jednak wtedy Valdo przeprowadza świetną akcję i po jego podaniu Moha trafia do siatki. Galacticos jeszcze coś próbowali, ale już bez przekonania - Queiroz nawet nie spróbował dokonać jakichkolwiek zmian. Narzekać można również na sędziego, który mógł podyktować karne po prawdopodobnych faulach na Gutim i Beckhamie, jednak to oczywiście nie on jest winien tej porażki. A kiedy z boiska schodził Valdo pożegnany został głośnymi brawami. Na koniec mogliśmy również usłyszeć gromkie Ole! po każdym celnym podaniu zawodników Osasuny. Przypomina się hattrik Jana Urbana w barwach Osasuny na Bernabeu...
A więc po odpadnięciu z Ligi Mistrzów teraz żegnamy się z fotelem lidera. Pozostaje wierzyć, że coś się zmieni i Valencia liderować będzie krótko. Trzeba liczyć na prawdziwy cud bo w najbliższych kolejkach gramy z Atletico Madryt, FC Barceloną i Deportivo la Coruna...
Zapraszamy, mimo wszystko, do przeczytania relacji z tego niefortunnego spotkania, autorstwa redaktora Huga. Zarówno reportaż, jak i zapis "minuta po minucie" znajdziecie pod poniższym linkiem: