REKLAMA
  • polski
  • english

Nie jesteś zalogowany! - Zaloguj się!

reklama

szukaj


 

aktualności

2013.07.03, godz. 22:54, Mateo / realmadridplay.es

Isco: Jestem tam, gdzie chciałem być

Emilio Butragueño: Witam wszystkich tutaj. Dziękuję za przyjście. W imieniu klubu chciałem przywitać Isco. Tak jak powiedział prezes w swoim przemówieniu, przychodzisz do klubu, w którym panuje ogromna presja. Jesteś wyjątkowym zawodnikiem i jestem przekonany, że dzięki twojemu talentowi i wysiłkowi czeka cię pełna sukcesów przygoda z nami. Życzymy ci wszystkiego najlepszego. To prawdziwy zaszczyt dla rodziny madridistas, że jesteś dzisiaj tutaj i że tworzysz część tego wielkiego klubu. Wiele szczęścia. Dziękuję bardzo. Od teraz można zadawać pytania.

Mogliśmy się przekonać, że twój transfer i twoja prezentacja wzbudziły ogromne zainteresowanie wśród kibiców. Oczekiwano cię tutaj z otwartymi ramionami. Chciałbym cię zapytać, co według ciebie możesz wnieść do Realu Madryt i co Real Madryt może dać tobie?
W pierwszej kolejności chciałem podziękować ludziom, którzy przyszli na stadion, żeby mnie przywitać. Jestem wdzięczny za wsparcie, jakie otrzymuję tutaj od samego początku. Przechodzę do największego klubu i mam nadzieję, że dużo wniosę do drużyny, dzięki mojej młodości. Będę starał się pomagać we wszystkim i będę się uczyć od najlepszych zawodników na świecie. Postaram się zrobić wielkie rzeczy z Realem Madryt.

Chciałem cię zapytać, dlaczego zdecydowałeś się na przejście do Realu Madryt? Mogłeś iść za Pellegrinim do Manchesteru City. Innego dnia pojawiły się informacje, że u Ancelottiego utalentowani zawodnicy mają zawsze miejsce. Podoba ci się Real Madryt przez talent zawodników, którzy tutaj są? Myślisz, że będziesz dostawał swoje minuty? Dlaczego w końcu podjąłeś decyzję o przenosinach do Realu Madryt?
Prawda jest taka, że miałem oferty z innych europejskich klubów, ale niemożliwe jest odmówienie Realowi Madryt. Wierzę w to, że mogę wywalczyć sobie miejsce, nikt nie daje ci minut w prezencie. Mam nadzieję, że dzięki pracy i codziennym treningom wywalczę miejsce w drużynie.

Widzisz się w podstawowej jedenastce?
Wywalczenie sobie miejsca w najlepszej drużynie na świecie jest skomplikowane, ale jeśli nie wierzyłbym w to, że mogę wywalczyć sobie miejsce w pierwszej jedenastce, nie przychodziłbym do Realu Madryt.

Na jakiej pozycji na boisku czujesz się najlepiej? Gdzie lubisz najbardziej grać?
Lubię grać, obojętnie na jakiej pozycji, to jest decyzja trenera. Potrafię się szybko zaadaptować, więc nie będzie problemów ze znalezieniem mi miejsca na boisku.

Witamy w Realu Madryt, życzę ci dużo szczęścia na tym nowym etapie. Isco, Golden Boy 2012, najbardziej obiecujący zawodnik w Europie, wiele pochwał z ust Florentino na twojej prezentacji. Jaką presję czujesz teraz w Realu Madryt?
Prawda jest taka, że Real Madryt ma światowy wydźwięk, jednak ja przychodzę tutaj bez żadnej presji. Ściągnęli mnie tutaj, ponieważ wierzą we mnie, widzieli we mnie coś, dzięki czemu mogę pomóc drużynie. Czuję tylko presję do wygrywania wielu rzeczy z Realem Madryt, cieszenia się futbolem i dostarczania ludziom radości. I tyle, jestem bardzo zadowolony z tego, że jestem tutaj.

Publiczność już szaleje za tobą, jest bardzo zadowolona. Jednak kibice oczekiwali, że pocałujesz herb, a ty tego nie zrobiłeś. Dlaczego?
Dopiero co przyszedłem tutaj. Bardzo szanuję i podziwiam ten klub, więc chcę zasłużyć na ten zaszczyt na boisku wygrywając wiele rzeczy.

Przejście do Realu Madryt daje ci szansę na występ na Mundialu w przyszłym roku?
Tak, mam znakomitą okazję, od dawna o tym myślę. Jeśli będę tutaj wszystko robił dobrze, być może otrzymam szansę na wyjazd do Brazylii.

To dla ciebie wielki skok, przejście do Realu Madryt w tak młodym wieku. Jak oceniasz swoje szanse na wyjazd na mistrzostwa świata do Brazylii?
Oferta z Realu Madryt przychodzi, kiedy przychodzi, nie chciałem przegapić tego pociągu. Ja, mając 21 lat, czuję się przygotowany do gry w największym klubie na świecie. Jeśli chodzi o Brazylię, przed chwilą powiedziałem, że jeśli będę robił wszystko tak, jak do tej pory, mam nadzieję, że dostanę szansę.

Podobała ci się gra Realu Madryt w ostatnich trzech sezonach? Uważasz, że przez przyjście Ancelottiego i nowych zawodników, takich jak ty, styl gry może się zmienić?
Myślę, że futbol u każdego trenera jest inny, jednak Real Madryt zawsze udowadniał, że gra bardzo atrakcyjną piłkę, zdobywa dużo goli i dostarcza radości kibicom. Gra Realu Madryt zawsze cieszy.

Chciałem cię zapytać, od kiedy wiesz, jeśli możesz powiedzieć, że będziesz grał w Realu Madryt albo kiedy podjąłeś taką decyzję? Miałeś jakieś wątpliwości czy przyjść tutaj, czy iść do City?
Miałem tylko niewielkie wątpliwości. Pellegrini mnie chciał, ale kiedy zobaczyłem, że Real Madryt myśli o mnie bardzo poważnie, nie zastanawiałem się dwa razy. Jestem tam, gdzie chciałem być, w najlepszym klubie na świecie i mam nadzieję, że sprostam wymaganiom. Jestem przekonany, że mi się uda.

Prezes nałożył na ciebie presję mówiąc, jak ważny jest ten klub. I druga sprawa, rozwiej wątpliwości madridistas co do tego, że nie jesteś madridistą, że jesteś bardziej za Barceloną.
Prawda jest taka, że całe życie byłem z Málagą. Teraz jestem w Realu Madryt i czuje się bardziej madridistą. Chcę dawać z siebie wszystko dla tej koszulki. Nikt nie będzie mógł się doczepić do mojej postawy na boisku.

A presja?
Nie. Już mówiłem, że wierzę w siebie. Chcę pokazać mój futbol na boisku.

Chciałem ci zadać niewygodne pytanie. Twój pies wabi się Messi, to jest prawda. Dlaczego?
To tylko anegdota, miałem też innego psa, który wabił się Figo. To tylko anegdota.

Pellegrini trenował Real Madryt i nie zatryumfował, nie wygrał nic, to była porażka. Co ci opowiadał twój były trener i mentor o Realu Madryt, o tutejszej presji? A mówiąc już o psie, myślałeś już o zmianie imienia na Cristiano?
Nie rozmawiałem dużo na ten temat z Pellegrinim. Jednak zawsze mówił dobre rzeczy o tym klubie, ma do niego sporo szacunku. Ja mu tylko wspomniałem, że nie mogłem powiedzieć „nie” Realowi Madryt. A jeśli chodzi o psa, zostanie tak, jak jest, nie przykładam do tego takiej uwagi (śmiech).

Dziesięć lat temu zaprezentowano tutaj Davida Beckhama, który dostał numer 23. Chciałam cię zapytać czy podoba ci się ten numer i czy jesteś przesądny co do tego?
Nie, nie jestem przesądny. Oczywiście Beckham był znakomitym piłkarzem. To zbieg okoliczności, że w ten sam dzień dostaję koszulkę z tym samym numerem. Mogłem wybrać inny numer, ale zdecydowałem się na ten, ponieważ w ten dzień mój brat ma urodziny.

Dziennik As przeprowadził ankietę, która wykazała, że wizerunek Realu Madryt trochę się pogorszył w ostatnich latach. Myślisz, że wraz z przyjściem Ancelottiego, hiszpańskich zawodników, takich jak ty czy Carvajal, ten wizerunek może się poprawić?
Myślę, że Real Madryt miał zawsze bardzo dobry wizerunek. Nie czuję tego, co pokazała ta ankieta. Kiedy powiedziałem, że przejdę do Realu Madryt, ludzie oszaleli, więc wątpię, żeby wizerunek się popsuł.

Przychodzisz do klubu, w którym panuje duża rywalizacja. Özil, Kaká, Modrić… Powinieneś się od nich uczyć czy zabrać im miejsce? Oni wszyscy są starsi od ciebie.
Duża konkurencja jest niezbędna w wielkim klubie. To dobry znak. Ja przychodzę tutaj i będę sobie szukał sobie miejsca w drużynie.

Powiedziałeś już, że będziesz się uczyć od wielkich piłkarzy, którzy są w Realu Madryt. Który zawodnik najbardziej ci imponuje? Od kogo możesz się najwięcej nauczyć?
Jako że jestem młody, mam 21 lat, chciałbym się uczyć od wszystkich. Jestem piłkarzem, który cały czas podpatruje najlepszych. Mam szczęście, ponieważ tutaj w Realu Madryt są najlepsi zawodnicy. Mam nadzieję, że sporo się nauczę od każdego z nich i będę się każdego dnia poprawiać.

Masz 21 lat i wiele osób widzi w tobie wielki talent i pokłada w tobie ogromne nadzieje. Jednak będziesz grał w drużynie z Özilem czy Cristiano Ronaldo. Uważasz, że jesteś w stanie pozbawić kogoś miejsca w składzie czy czujesz, że jesteś na drugiej pozycji?
Jak już wcześniej mówiłem, ja przyszedłem tutaj, żeby tryumfować i wywalczyć sobie miejsce w jedenastce. Wiem, że nie będzie łatwo, nikt mi nic nie podaruje. Mam nadzieję, że przez ciężką pracę i wysiłek na boisku mogę to osiągnąć.

Zinedine Zidane miał wpływ na twój transfer?
To ważne, że ktoś taki jak Zidane, który wygrał tyle w światowym futbolu, interesuje się tobą i chce cię w swojej drużynie. Jednak ja wiedziałem, że chcę grać tutaj i… jestem tutaj.

Carvajal, Nacho, Morata, teraz ty, mówi się też o Illarramendim. Co sądzisz o tej nowej modzie w Realu Madryt na zawodników z reprezentacji U-21?
Wydaje mi się to bardzo dobre. Hiszpania ma kolejną generację świetnych piłkarzy na przyszłość. Real Madryt interesuje się najlepszymi, to jest normalne.

Ancelotti powiedział kiedyś, że możesz grać w każdym zespole na świecie. Nie wiem czy już z nim rozmawiałeś, ale co sądzisz o nowym trenerze?
Wygrywał tytuły w każdym klubie, gdzie tylko był. Wygrywał mistrzostwa we Włoszech, Francji, Anglii. Zdobywał Puchar Europy jako trener i zawodnik. Jego sukcesy mówią same za siebie.

Chciałem się dowiedzieć czy to prawda, że miałeś ofertę z Borussii Dortmund, żeby zastąpić Mario Götzego?
Jak już wcześniej mówiłem, miałem oferty z wielu europejskich klubów, ale jestem tam, gdzie chciałem być. To dla mnie spełnienie marzenia, gra w takim klubie jak Real Madryt.

Chciałem zapytać cię o Moratę. Jaką rolę odegrał w twoim transferze do Realu Madryt?
Morata mieszkał ze mną w jednym pokoju podczas mistrzostw Europy do lat 21 i mówił mi wiele dobrego o Realu Madryt. Jednak ja już to wiedziałem. On nie musiał mnie przekonywać do niczego. Ja wiedziałem, że chcę być tutaj. Myślę, że podjąłem najlepszą decyzję, jaką mogłem podjąć.

Jakie są twoje cele na pierwszy sezon w Realu Madryt?
Cel jest jasny, Real Madryt musi aspirować do wszystkiego. Chcemy walczyć o wszystkie tytuły, grać dobrze, dawać ludziom radość i, przede wszystkim, wygrywać.

REKLAMA

Zobacz inne aktualności powiązane z gorącym tematem Sezon 2013/14

Komentarze

2013.07.05, godz. 11:32, Jasieek
Najlepsze jest pytanie o to, czemu nie pocałował herbu. W głowach się niektórym poprzewracało, całować herb tylko za to, że dostało się sporo kasy od tego klubu? Bardzo mi się spodobała jego odpowiedź. Nie pozostaje nic, jak tylko życzyć mu szczęścia i wierzyć, że RM będzie miał z niego dużo pożytku!
2013.07.05, godz. 10:19, Bario Malotelli
Co za hipokryta :) Najemnik jeden.

rok 2009: "jestem antimadridista"
rok 2013: "Real Madryt mnie ekscytuje"
i "jestem tam gdzie chciałem być" hahaha
2013.07.04, godz. 18:59, REALcampeón
Isco będzie miał za sobą mocne plecy w postaci publiczności na Bernabéu - przywitanie na Bernabéu miał jak największej gwiazdy (no może CR7 i Zizou mieli większe) - Już go kochają i nie wyobrażają sobie żeby padaka-dimaria wygryzł go ze składu.

takiego zawodnika w Realu brakowało. jeszcze to do mnie nie dotarło bo nie wierzyłam w politykę transferową Realu, że będą chciali Isco. :))
2013.07.04, godz. 15:58, Mesut
mądry gość,wie czego chce,ma się od kogo uczyć...

trenuj ostro i zachwyć NAs,cieszymy się,że z Nami jesteś!

Hala Isco
Hala Madrid!
2013.07.04, godz. 11:44, daniel_carvajal_fan
LosMadridistas


Zobaczymy :) Bale cały czas mówi o grze w LM. Na pewno go to frustruje, że daje z siebie wszystko dla Tottenhamu i znowu są poza LM.

To że my nie wiemy o czymś, nie znaczy że to się nie dzieje :) Pérez na pewno coś robi w tej sprawie. Nawet na prezentacji Isco ktoś krzyczał "Bale" xD
2013.07.04, godz. 11:40, paker 106
Jestescie smieszni wymawiajac caly czas to co powiedzial x lat temu, gdyby to info sie nie pojawilo na stronie to byscie gowno wiedzieli.... Jestem nim zachwycony, on da nam wiele szczescia, jak sam powiedzial jest tu gdzie chcial byc, nie gra dla kasy bo mogl isc do city jak ktos napisal wczesniej i zarabiac conajmniej 3 miliony wiecej....
Jak powiedzial, kiedy Real sie zaczal interesowac nie bylo innej opcji jak tylko przyjac oferte.....


!HALA! !ISCO!!!!
2013.07.04, godz. 11:39, daniel_carvajal_fan
bohenek11


Wiem :) Na jakimś profilu jakaś gimbuska z Barçy napisała "Ramos??! No bez jaj". Dla nich wyznacznikiem tej 11 był zapewne niestrzelony karny przez Ramosa, a nie wiedzą, że Sergio jako jeden z nielicznych piłkarzy La Roja został nominowany do ZP Pucharu Konfederacji. Od pierwszego meczu reprezentacji Hiszpanii Ramos był przeszkodą niemal nie do pokonania dla atakujących przeciwników mistrzów świata. Obrońca był bardzo wysoko w klasyfikacji zawodników według Castrol Index. Dominował w statystykach dotyczących wygrywania bezpośrednich starć z rywalami i jest piłkarzem z największą liczbą przechwytów.


Ale co tam wiedzą "znawcy" - nie strzelił karnego - drewno. Żałośni hipokryci.
2013.07.04, godz. 11:38, LosMadridistas
daniel_carvajal_fan

Mam nadzieję, że masz rację....
2013.07.04, godz. 11:33, pikachu
Hiszpańscy dziennikarze to największe dno na świecie. Pytania jakie oni zadają są śmieszne... 5 latek by robił to samo co oni
2013.07.04, godz. 11:33, daniel_carvajal_fan
LosMadridistas


The Sun, kolego - tej gazecie nie warto wierzyć :) Poczekajmy do końca okienka transferowego. Gazety tego typu raz pisały, że Mourinho zostaje w Realu, potem że obejmie po Fergusonie Manchester United. I co? I Mourinho odszedł, na dodatek do Chelsea.

Poczekajmy, okienko się jeszcze nie skończyło a nikt Bale'a nie wykupi przed Realem, bo ponoć Florek zapewnił opcję pierwokupu Bale'a podczas transferu Modricia, na dodatek sam piłkarz wyraził swoją chęć gry w Realu Madryt u boku swojego idola :))
2013.07.04, godz. 11:30, Mask
@redakcja
jeden news z wczorajszej prezentacji wam "umknął":

http://www.marca.com/2013/07/03/futbol/equipos/real_madrid/1372851504.html

można prosić dziś?
2013.07.04, godz. 11:30, JMC8
Ale z was kibice, Isco jest teraz Madridistą, jest częścią drużyny, której podobno kibicujecie, dlatego należy mu się wsparcie i szacunek.

Powiedział głupotę 4 lata temu, a Wy się spinacie jakby to było wczoraj.

To jest przeszłość, a żyć trzeba tym, co jest teraz. A jak jest teraz, to macie dwie lektury na stronie i zobaczcie sobie, że chłopakowi zależy żeby tu grać. Jakby był dalej anty, to wybrałby $ity, które dawało mu większą kasę.
2013.07.04, godz. 11:27, LosMadridistas
daniel_carvajal_fan

info z The Sun.

http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/sport/football/4995891/Gareth-Bale-ready-to-stay-at-Spurs-as-Real-Madrid-give-up-chase.html
2013.07.04, godz. 11:27, bohenek11
Dzieci barcelony żal w dupe ściska,że Ramos jest a nie Piqué w 11 Pucharu Konfederacji.
2013.07.04, godz. 11:25, daniel_carvajal_fan
LosMadridistas


Gdzie info?? Jakieś oficjalne? Real tak łatwo się nie poddaje i jak powiedział Pérez, jak kogoś chce to go sprowadza.
2013.07.04, godz. 11:22, ppiotrekk
Isco srisco. Dzieci onetu już wiedzą, że Pipa niestety odchodzi. To jest news dnia.
2013.07.04, godz. 11:22, mj122
No i co z tego że mówił że jest antymadritistą, Powiedział to dawno temu jako młody człowiek a teraz wy wyciągacie to 1 zdanie i mówicie że on się tu nie nadaje. Ciekawe jak będziecie pisać jak będzie grał bardzo dobrze (bo jak słabo to już się domyślam)
2013.07.04, godz. 11:21, LosMadridistas
Aa tym czasem już wiadomo, że Bale zostaje w Spurs. Ten Levy to taki lamus, że ja nie moge... Podobno Real już się poddał w negocjacjach.
2013.07.04, godz. 11:19, cybanm6
artur1616
"Mówiąc o psie, myślałeś o zmienieniu imienia na Cristiano? Nawet własny klub śmie porównywać CR7 do psa! Cris! Odchodź!!"

Dziennikarz zadał to żałosne pytanie, a nie tak jak ty twierdzisz, ktoś z klubu.
2013.07.04, godz. 11:18, tslowik
Coś cicho o Suárezie - może negocjują kontrakt? Cavani już udzielił paru wywiadów a Luis na razie nic
2013.07.04, godz. 11:14, maciek2609
,,jestem tam gdzie chialem byc''
haha nie osmiesaj sie gosciu, przeczysz faktom , ciekawe kto mowil ze jest antymadridista ?
2013.07.04, godz. 11:13, mikas25
Widzę, że pode mną sypią się informacje prosto z oneta.
2013.07.04, godz. 11:13, JMC8
Przynajmniej Messi będzie mieć dostęp do szatni Realu :)
2013.07.04, godz. 11:09, casper92
Higuain sprzedany do Arsenalu za 23,5 mln funtów
2013.07.04, godz. 11:06, Nerano
Ta jest tam gdzie chciał być zwłaszcza, że kiedyś był antimadritista. Transfer zupełnie niepotrzebny, kolejny najemnik w Realu.
2013.07.04, godz. 11:04, cybanm6
artur1616
"Mówiąc o psie, myślałeś o zmienieniu imienia na Cristiano? Nawet własny klub śmie porównywać CR7 do psa! Cris! Odchodź!!"

Dziennikarz zadał to żałosne pytanie, a nie tak jak ty twierdzisz, ktoś z klubu.
2013.07.04, godz. 11:00, maciek2609
,,jestem tam gdzie chialem byc''
haha nie osmiesaj sie gosciu, przeczysz faktom , ciekawe kto mowil ze jest antymadridista ?
2013.07.04, godz. 10:58, polecam14
Cavani w Psg :/ To potwierdzone bo dali całą klauzule a teraz zostaje tylko negocjacjaw sprawie wysokości kontraktu ... Zostaje Suárez
2013.07.04, godz. 10:56, daniel_carvajal_fan
Pamiętacie wczorajsze słowa Cristiano??

"Tęsknię za Anglią, ale jestem bardzo szczęśliwy w Hiszpanii i Realu Madryt"


Za to Marca je przekręciła i wyszło coś takiego:


"Jestem bardzo szczęśliwy w La Lidze, ale w moim sercu jest United"Widzicie jak zmyślają i przekręcają!!!!!!!!!! Dziennikarstwo w Hiszpanii to DNO!!!!!
2013.07.04, godz. 10:50, daniel_carvajal_fan
barthezz#1


Madridistki już wiedzą jak wygląda xDD hehe :P
2013.07.04, godz. 10:49, Qaszkaj
Do poniektorych forumowiczow:
Jak mozna pisac takie bzdury, ze bedzie gral na 60-70% swoich mozliwosci, albo nie bedzie wkladal to serca, ze nei ejst madridista. To ambitny koles i jezeli jest profesjonalista to bedzie dawal z siebie 110 % i bedzie madridista na 200%. Po pierwsze, zeby znalezc sie w wyjsciowym skladzie. Poza tym caly swiat na niego patrzy i ocenia i z pewnoscia chce sie sprzedac jak nalepiej.

Ja oceniam Isco poki co bardzo pozytywnie. Jest mlody, utalentowany, ambitny i madrze mowi. Co nam wiecej trzeba ?
2013.07.04, godz. 10:45, sebo8125
teraz antymadridista a jak bedzie strzelal asystowal to bedziecie sikac po majtkach.

btw "Nie wiem, czego chcę. Jak przypuszczam, klub może chcieć odnowić ze mną umowę, ale ja sam nie wiem, co mam zrobić. Nie chcę kłamać i mówić, że jest inaczej", powiedział Jese.
2013.07.04, godz. 10:44, rossi15
mietek25
Dzisiaj właśnie czytałem o tym, jak przeprowadza się sondaże na czyjeś zlecenie - [sondaż HH dla "Republikanów"]. Aby uzyskać spodziewany rezultat, przed właściwą próbą zadaje się kilka pytań pozwalających ukształtować opinię odbiorcy, a następnie zadaje się pytanie, wiele osób się daje podejść.
Nawet jeśli to prawda, to choć sondaż przeprowadzony na 2900 osób (co to za reprezentatywna próba?) nienawidzą Realu, bo wygrał najwięcej w historii.
2013.07.04, godz. 10:42, Fankakrolewskich
Moj pies nazywa sie Oscar i sensacji nikt nie robi szkoda :(
A co mnie obchodz jak sie nazywa pies Isco najwazniejsze ze bedzie dla nas grac super dziennikarze nie maja sie czego czepiac
2013.07.04, godz. 10:32, beatkarm
Mój piesek wabi się Pepe. :)
2013.07.04, godz. 10:31, mietek25
To ja moze zejde troche z tematu, przeglądając dziś AS zobaczyłem to:
http://futbol.as.com/futbol/2013/07/02/album/1372793468_510637.html#1372793468_510637_1372799717
Ranking najbardziej znienawidzonych klubów w Hiszpanii, zgadnijcie na którym miejscu jest Real...
2013.07.04, godz. 10:30, bartaz
tak sie nim jaracie, ale pies messi to juz przesada, niech wypierdziela stad bo to zwykly sprzedawczyk
2013.07.04, godz. 10:17, barthezz#1
Madridistka8 - dokładnie tak, Iniesta też wzdychał za Realem :)
co do urody Isco nie mi się wypowiadać ;) chociaż wygląda lepiej niż.... np. Puyol ;) a do tego widać bardzo poukładany koleś, to cieszy bo może się mu w głowie nie przewróci
2013.07.04, godz. 10:15, ronaldo19962
Spoko gość
2013.07.04, godz. 10:13, artur1616
Mówiąc o psie, myślałeś o zmienieniu imienia na Cristiano? Nawet własny klub śmie porównywać CR7 do psa! Cris! Odchodź!!
2013.07.04, godz. 10:13, Madridistka8
Isco <333 Oby dobrze się prezentował w Naszej bieli. Nie ważne co tam mówił jak miał 17 lat.To zlepianka hiszpańskiej prasy i tyle. Teraz Isco jest w Realu i życzę mu by pokazał się jak z najlepszej strony :)) A i tak w ogóle to bardzo ładny chłopak.

HM <3
2013.07.04, godz. 09:57, lukas9990
daniel_carvajal_fan, wydaje mi sie jednak, ze porownywanie slow dzieciaka (Iniesty) i pozostalej dwojki dotyczacych checi (czy tam marzen) gry w realu, to nie to samo, co slowa prawie doroslego faceta o byciu ( badz co badz) antimadritista:)

Co nie zmienia faktu, ze czepianie sie takich deklaracji nie ma sensu.
2013.07.04, godz. 09:46, daniel_carvajal_fan
A się uczepiliście jego słów.


Iniesta, Ronaldinho, Mascherano -------->> Ich marzeniem od dziecka była gra w Realu Madryt!!!!!!


A w jakim klubie grali, grają, lub zostali legendami???!!!!!!!!
2013.07.04, godz. 09:18, Demon Ognia
Profesjonalista, nie daje się podpuszczać. Walić to co powiedział 4 lata temu, aby dobrze grał. Mou kiedyś mówił "Barça na zawsze" teraz ich nienawidzi, Ozil był fanem Barçy. Figo kapitan Barçy przeszedł do Realu.
2013.07.04, godz. 09:14, Krzysiek2405
Isco jest mlody i utalentowany bardzo dobry transfer.
2013.07.04, godz. 09:04, Hammurabi
Tylko ktoś o bardzo płytkim umyśle może wypominać słowa wypowiedziane przez Isco w wieku 17 lat ,znaleźli się wielcy moraliści .
2013.07.04, godz. 08:39, beatkarm
Coś dla tych, którzy jadą po Isco twierdząc, że jest antymadridistą...
Kiedyś Iniesta powiedział :my dream is playing for Madrid.
http://www.youtube.com/watch?v=CRGXN4u8vhU
A teraz kibice Barçy go kochają, a Iniesta kocha Barcelonę.
2013.07.04, godz. 07:44, sebo8125
Podobno Higuain w Arsenalu za 27 mln.
2013.07.04, godz. 07:26, papalolo
ludzie jakby nie chcial tu grac to by poszedl do MC i dostalby miejsce w skladzie od Pellegriniego i lepsza kase
a jak byl mlody i nawet nie marzyl o grze w RM to tak powidzial zeby sie przypodobac swoim kibica jakby mi Legis dala kase i miejsce w skladzie tez bym poszedl tam grac jak Marek Saganowski calym sercem LKSiak ale w Legii daje z siebie wszystko jak zawsze taki typ czlowieka wiec przestancie biadolic i zobaczymy czy mu sie uda u nas w klubie i pokaze ze jak z czolowki swiatowej
a najbardziej mi sie podobalo to ze Messi to pies::)
2013.07.04, godz. 05:07, wadix
  ufomanish - BAN (Spam )   14 dni
2013.07.04, godz. 04:34, bombel22
2013.07.04, godz. 02:56, santiago619
Kto WAM do tej pustej glowie wbil ze byl za barcelona?...
NIGDY tak nie powiedzial,jedyne co powiedzial to to ze Real jest troche arogancki i o to w wieku 17 lat.Nigdy nie wspominal o barcelonie jako ulubionym klubie.
2013.07.04, godz. 03:00, matireal1
Jakie zmiany .
2013.07.04, godz. 02:56, santiago619
Jezu, ludzie... I co z tego że kiedyś tam powiedział że nie lubi Realu i że jest za Barceloną. Ludzie z wiekiem się zmieniają. Właśnie oglądałem jakiś archiwalny materiał odkopany przez madrycką prase jak młody Iniesta mówi że jest za Realem.
2013.07.04, godz. 01:49, Eramas
@19Ramos02
Co prawda nie siedzę w jego głowie, ale zapewne zrobiłby wszystko, żeby gola strzelić i poprowadzić swoją drużynę do sukcesu. Po prostu nie jestem w stanie uwierzyć, że ktoś mógłby być takim cholernym Judaszem, żeby sabotować własny zespół. Według mnie, gdyby naprawdę chciał grać w Barcelonie, to w życiu nie przyszedłby do Realu, tylko poszedł do City i liczył na to, że któregoś dnia Barça się po niego zgłosi.
2013.07.04, godz. 01:46, 19Ramos02
Eremas - i myślisz, że jak doszłoby do takiej sytuacji : Finał LM, Real vs barca, 88 minuta, Isco wychodzi sam na sam z Valdesem/ kims kogo kupią i ... według mnie specjalnie pudłuje. Ale jak już mówiłem to tylko moja opinia ;)
2013.07.04, godz. 01:42, Eramas
@19Ramos02
Bez przesady. Profesjonalny piłkarz potrafi oddzielić prywatne upodobania od klubu w którym gra. Skoro reprezentuje Real Madryt to będzie dawać z siebie wszystko, bo każdy ambitny człowiek dąży do sukcesów.
2013.07.04, godz. 01:25, 19Ramos02
Jak już ktoś tutaj to zauważył, Isco co chwile mówi - "Chciałem grać w Realu Madryt i oto tu jestem". -Według mnie to mydlenie oczu Madridistas i próba by zapomnieli Oni, o tym że jest "antymadridistą". W meczach z Malagą i barcą, zapewne będzie grał na 60-70% swoich możliwości, zamiast dawać z siebie wszystko, jak to tutaj obiecuje.
2013.07.04, godz. 01:10, kamilraulino777
No fajnie że przyszedł ale ogólnie to mamy problem urodzaju...
Isco będzie walczył o miejsce w składzie z Ozilem lub Di María, Ozila raczej nie wygryzie ale z drugiej strony bez Di Marí też fajnie nie będzie. Trochę ekstremalnie ale na ogórki można spróbować wychodzić bez defensywnego pomocnika i w środku Isco, Modrić, Ozil. Taki zestaw raczej gwarantował by nam dominację w środowej strefie boiska ale gorzej w defensywie...
2013.07.04, godz. 01:06, zainteresowany
Nie wazne czy kocha Real czy nie,wazne jak gra.Np CR7...
2013.07.04, godz. 01:05, lokusek
pacinho

Po kursie szybkiego czytania łapiesz średni wynik to około 2500 słów na minutę z zapamiętaniem 80% informacji, więc żaden problem łyknąć taki tekst w minutę:> Niektórym to potrzebne byłyby ze dwie sekundy, zważywszy, że łapią po kilkanaście-kilkadziesiąt tysięcy słów na minutę, ale to już wyższa szkoła jazdy, zwykłej książki się tak nie da czytać, wygląda to trochę jak odtwarzanie animacji, tak szybko mrugają strony na ekranie:P
2013.07.04, godz. 00:22, clisc
isco jest tutaj bo: 1) pieniądze, bonusy - audi, ubrania 2) nie musi wyjechać z ojczyzny - język, kultura, jedzenie. 3) aspekty sportowe - liga mistrzów, gra o wysokie cele z dobrymi piłkarzami 4) wartość jego wizerunku wzrośnie - patrz punkt 1.
Jakieś pieprzenie o tym czy kocha real czy barcę i co powiedział jak miał 17 lat jest po prostu IDIOTYCZNE. Poziom artykułów, argumentów i wypowiedzi jest tu mizerny. Amen.
2013.07.04, godz. 00:07, only1ronaldo
dlaczego Isco uważa Messiego za burka? :)
2013.07.03, godz. 23:56, ronaldo1994
Isco jest. Teraz czas na kolejne transfery. Powinni się wziąć za zakontraktowanie napastnika, bo znowu będziemy kuleć.
2013.07.03, godz. 23:50, bombel22
Wypada dodac cos od siebie...

Twierdzenie ze to drugi Canales jest idiotyczne, zapewne pisza to kibice farcy..Prawda jest taka ze Canales byl perspektywiczny ale czy na skale pilkarza z topu, raczej cos na wzor Pedro Leona..Dobry ale tylko dobry.Juz na pierwszy rzut oka widac miedzy nimi roznice.

Druga sprawa to nieszczesny wywiad w wieku 17 lat..toz to bylo jeszcze dziecko,niewiadomo w jakich okolicznosiach byl przeprowadzany wywiad, czy po przegrany meczu rezerw Valencii z Realem czy w jakims normalnym dniu, nie ma co plakac nad rozlanym mlekiem...niejaki David Villa tez uwielbial Madryt a jak przyszla oferta z Barcelony zmienily mu sie horyzonty.

Trzecia sprawa to imie psa?Kogo to w ogole obchodzi..Dziennikarstwo schodzi juz tak na psy ze czepiaja sie tak zalosnych spraw...napewno Ronaldo sie obrazi bo jamnik kolegi z druzyny ma na imie Messi...
2013.07.03, godz. 23:49, kkamilek
Morata wykonał dobrą pracę :) heheh
2013.07.03, godz. 23:44, Qbens
Świetny transfer ! Witamy na pokładzie Isco :) Ogólnie to dziwi mnie ta nagonka co niektórych na naszego nowego gracza za słowa , które wypowiedział w wieku zaledwie 17 lat . Chłopak dojrzał w każdym aspekcie piłkarskiego rzemiosła i gdyby rzeczywiście pałał taką niechęcią do Realu nie było by go tu dzisiaj . Kibice zgromadzeni na stadionie skandując głośno ''Isco , Isco !'' też raczej mięli gdzieś wywiad z przed lat , co z resztą jest prawidłową postawą . Jeszcze wszystkim nie wiadomo dlaczego uprzedzonym pokarze swoją dobrą grą i oddaniem dla tego klubu . Hala Madrid ! Hala Isco !
2013.07.03, godz. 23:41, OnlyLosBlanocs
Prawie w każdej odpowiedzi mówi "Chciałem grać w Realu Madryt i oto tu jestem".
Dobry z niego gracz :)
2013.07.03, godz. 23:32, 19Ramos02
Kłamczuszek ... ;)
2013.07.03, godz. 23:31, Big Smoke
Trochę mnie bawi to ciągłe wypominanie słów 17 latka, że jest antymadridistą i tak dalej. Wiadomo nie od razu zacznie kochać Real, ale gdyby na prawdę był taki anty to by do nas nie przyszedł. Jak sam mówi miał oferty z wielu klubów i specjalnie mnie to nie dziwi. Bardzo się cieszę, że wybrał Real i mam nadzieję, że niedowiarków przekona swoją grą w nadchodzącym sezonie :)
2013.07.03, godz. 23:27, Futbol_lista
JMC8

Niekoniecznie. To zależy, kiedy pojawił się w jego domu tamten piesek. ;)
2013.07.03, godz. 23:24, mediaPL1
dzalamidze ;]

jeśli składasz literki to gratulację :) akurat dużo czytam więc taki tekst to pestka, ale chyba mniejsza oto. Lecz wy nie oprzecie się hejcitować czy coś :)
2013.07.03, godz. 23:22, danio1928
Isco, radzę ci zmianę imienia psa gdyż jak Pepe dowie się że ma na imie Messi to może być z nim źle ;D
2013.07.03, godz. 23:21, danio1928
Bardzo podoba mi się taki piłkarz który chce walczyć na treningach i meczach żeby wywalczyć miejsce w 1 jedenastce.
Jest tego pewny tak jak ja jestem pewny że da z siebie wszystko w Realu Madryt.
.
Podoba mi się taki nowy Madryt który tworzy Carlo.
To projekt na wiele lat.
Carvajal, Varane, Nacho, Casemiro, ISCO, Jese, Morata. ;))
2013.07.03, godz. 23:20, MrRidiculous
Żeby tylko Pepe nie nadepnął Messiemu na łapę :D
2013.07.03, godz. 23:19, JMC8
Bardzo dobry wywiad, wiadomo, na sam początek trzeba słodzić, ale podobają się na pewno słowa o Figo ;) Isco będzie gwiazdą Realu w najbliższych latach. Hala Isco!
2013.07.03, godz. 23:18, Futbol_lista
Dziennikarstwo schodzi na... psy. ;) Swoją drogą, wątpię, by Cristiano ucieszył się, że pies kolegi z drużyny nosi jego imię. A już na pewno tego nie wymaga. Niech zostanie 'Messi'. Nawet pasuje i się z czymś rymuje. ;)
2013.07.03, godz. 23:17, clisc
biedni dziennikarze - nie umieją ze zrozumieniem słuchać i dlatego pytają 3x o to samo.
2013.07.03, godz. 23:16, kozaczenko
Propsik dla niego za tą konferencję.
2013.07.03, godz. 23:16, dzalamidze
na spacer z psem w towarzystwie kolegów z klubu raczej nie pójdzie ;-)
2013.07.03, godz. 23:15, pitun2410
Isco będzie ogromnym wzmocnieniem dla naszego klubu !
2013.07.03, godz. 23:15, Kileros92
Musiał nieźle mijać Messiego, haha. :D
2013.07.03, godz. 23:11, Szaman10
tomik90

Sądzę, że Isco jest lepszy niż Canales. Tamten miał dobry jeden sezon w Racingu, Isco zaś co najmniej dwa, w zeszłym grał w lidze mistrzów, stanowił o sile dobrego klubu europejskiego, zdobył nagrodę Golden Boy 2012. Wierzę, że osiągnie sukces i będziemy wiele razy słyszeć w telewizorze "golgolgolgolgol Isco!" :) I mam nadzieję, że jest dużo lepszym piłkarzem niż mówcą, bo trochę na jedno kopyto ten wywiad. Ale jak to mówią, piłkarz ma grać, a nie poematy układać ;)

Hala Madrid, Hala Isco!
2013.07.03, godz. 23:09, cAmuh
@tomik90: widze zarty sie kolegi trzymaja
2013.07.03, godz. 23:06, tomik90
Sergio Canales II
2013.07.03, godz. 23:05, pacinho
mediaPL1
nie wierze ze przeczytałes go w minute.
Ale to jest mało ważne.

Nie moge sie doczekac pierwszych meczy...
2013.07.03, godz. 23:03, pepe2222
Publiczność będzie go kochać dopóki będzie grał dobrze. Potem jak już coś p***lnie to się mu odechce Realu. Niemniej jednak życzę mu wielu sukcesów i wspaniałych chwili W Realu ;d
2013.07.03, godz. 23:02, tezet
dzalamidze

Jak ktoś potrafi dobrze czytać, to da radę :)
2013.07.03, godz. 23:01, Robinho321
czytal streszczenie
2013.07.03, godz. 22:57, dzalamidze
tak szybko przeczytałeś ten wywiad?
2013.07.03, godz. 22:55, mediaPL1
I love it <3

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze!

REKLAMA

archiwum

gorące tematy

profil

Pamiętaj, że sposób wyświetlania Aktualności i Komentarzy zawsze możesz dostosować do swoich potrzeb!

- Twój profil -

reklama

Sklep Realu Madryt

dołącz do nasreklama