/ własne, marca.com

Oceny zawodników po rewanżu z Alcoyano

Jak grali nasi?

Real Madryt pokonał w rewanżowym spotkaniu 1/16 finału Pucharu Króla drużynę Alcoyano 3:0 . Poniżej prezentujemy oceny, jakie zawodnikom Królewskich wystawili redaktorzy RealMadrid.pl: ElFilipo, Klatus i Leszczu. Autorem komentarzy jest Leszczu. Skala 1-6.

Antonio Adán
Nie dziwię się, że Iker mimo nie najlepszej formy nie ma z kim rywalizować nawet na treningach. Drugi bramkarz Królewskich jest bardzo niepewny, broni strzały prosto w niego na raty i ma kłopoty z piąstkowaniem. Jego największa zaleta to bycie wychowankiem.
Ricardo Carvalho
Alcoyano nie naciskało zbyt często, a doświadczony Portugalczyk nie musiał często interweniować, dlatego trudno ocenić jego formę na podstawie meczu z trzecioligowcem.
Raphaël Varane
Podobnie jak u Carvalho, chociaż tutaj wątpliwości nie ma - wciąż robi postępy w rozpoczynaniu akcji ofensywnych zespołu, a w defensywie utrzymuje wysoki poziom. We wtorek jednak bezrobotny.
Nacho
Początek miał nieco chaotyczny, ale z minuty na minutę coraz lepiej sobie radził także w akcjach ofensywnych. Kilka razy skutecznie oskrzydlał akcje Królewskich.
Luka Modrić
Nie zachwycił. Próbował otwierać drogę do bramki Moracie, Callejónowi czy Czeryszewowi prostopadłymi podaniami, ale większość z nich padała łupem obrońców Alcoyano.
José Rodríguez
Odkrycie meczu. Gdybym nic o nim nie wiedział, pewnie domyślałbym się, że rozegrał w Primera División już co najmniej kilkadziesiąt spotkań. Świetny materiał na przyszłość.
Denis Czeryszew
Szkoda, że nie udało mu się zakończyć debiutu w drużynie Królewskich z bramką na koncie. A miał ku temu okazję. Jak na debiut, było co najmniej poprawnie. Mimo wszystko, ma już 22 lata i nie wróżę mu kariery w Madrycie.
Mesut Özil
Cierpliwość do Niemca chyba wszystkim się kończy. Potrafi przeczłapać kilkadziesiąt minut meczu i zepsuć w głupi sposób kilka akcji, żeby w jednej chwili posłać jedno z najlepszych zagrań w meczu. Mimo wszystko znów słabo i gdyby nie asysta, nic nie ratowałoby go przed najniższą notą.
José Callejón
Dziwny mecz wychowanka Realu. Grał słabiutko przez niemal cały mecz, ale miał dwa przebłyski, dwa wyjścia do świetnych podań, które zamienił na dwie bramki. Jeden z bohaterów meczu.