/ własne, marca.com

Oceny zawodników po meczu z Manchesterem City

Jak grali nasi?

Real Madryt zremisował w piątej kolejce fazy grupowej Ligi Mistrzów z Manchesterem City 1:1. Poniżej prezentujemy oceny, jakie zawodnikom Królewskich wystawili redaktorzy RealMadrid.pl: ElFilipo i Mateo. Autorem komentarzy jest Mateo. Skala 1-6.

Iker Casillas
Iker znów pokazał interwencję w stylu tych z Sevilli, właśnie to wyróżnia go od innych bramkarzy. Za puszczoną bramkę z rzutu karnego nie można go obwiniać.
Álvaro Arbeloa
Poprawny mecz Álvaro. Hiszpan nie jest winny tego, że sędzia nie potrafił poprawnie ocenić sytuacji. Nie zasłużył na czerwoną kartkę, ale przynajmniej będzie pauzować w meczu o nic.
Pepe
Para środkowych obrońców spisywała się bardzo dobrze, szczególnie w drugiej połowie, bo w pierwszej nie mieli zbyt wiele pracy. Dobry mecz Pepego.
Sergio Ramos
Sergio również spisywał się bardzo dobrze, jak cała obrona Królewskich. Gdyby nie pewien Włoch, Real Madryt kończyłby mecz z czystym kontem.
Fabio Coentrão
Świetnie spisywał się w obronie i podłączał się również do ofensywy, szczególnie w pierwszej połowie.
Sami Khedira
Dobrze, że Niemiec już wrócił. Sporo się napracował w defensywie, ale cień na jego występ kładzie niewykorzystana znakomita okazja.
Xabi Alonso
Mniej aktywny niż zwykle, ale też nie można napisać, że Xabi zagrał źle. Zawsze można na niego liczyć.
Luka Modrić
W pierwszej połowie uczestniczył w większości akcji ofensywnych, ale w drugiej części całkiem zniknął. Od Chorwata wymaga się o wiele więcej.
Ángel Di María
Ángel jak zwykle dawał z siebie wszystko i zapisał na swoim koncie kolejną asystę. Trochę osłabł w drugiej połowie.
Cristiano Ronaldo
Bardzo aktywny w ofensywie, ale nieskuteczny. Miał szansę na podwyższenie prowadzenia, co prawdopodobnie rozstrzygnęłoby mecz. Zabrakło naprawdę niewiele.
Karim Benzema
Karim zrobił to, czego wszyscy od niego oczekują, trafił po raz kolejny. Potwierdził, że Liga Mistrzów to jego ulubione rozgrywki.