/ realmadrid.com, madrid.elgolico.es

Jak grała królewska młodzież?

Podsumowanie weekendu w <i>La Fábrice</i>

Mecz pierwszej drużyny został przełożony, ale pozostałe drużyny ze szkółki rozegrały swoje mecze zgodnie z planem. Ważne zwycięstwo odniosła Castilla, zgarniając tym samym pierwsze wyjazdowe punkty. Ponadto trzeci zespół Królewskich poległ w derbach z Atlético, a Juvenil A ciągle notuje same zwycięstwa. Sezon rozpoczęły także dwa kolejne zespoły La Fábriki - Cadete A i Cadete B.

Guadalajara – Real Madryt Castilla 3:4 Skrót
Opis meczu można znaleźć tutaj.
Miejsce w tabeli: 11 (po poprzedniej kolejce – 12).
Najlepsi strzelcy: Jesé – 5, Juanfran, Denis – 2.

Real Madryt C – Atlético Madryt B 1:2
Trzecia drużyna Królewskich nie sprostała drugiemu zespołowi lokalnego rywala. Goście wyszli na prowadzenie w pierwszej połowie po trafieniu Saúla. Wyrównał Belima w 56. minucie, jednak ostatnie słowo należało do Atlético. W 81. minucie Saúl po raz drugi wpisał się na listę strzelców przesądzając losy spotkania.
Miejsce w tabeli: 12 (11).
Najlepsi strzelcy: Bruno – 2, Álvaro López, Rubén Sobrino, Belima – 1.

Juvenil A – Talavera 4:1
Znakomita passa Juvenil A trwa dalej. Podopieczni Ramisa wygrali do tej pory wszystkie cztery mecze, strzelając przy tym 16 bramek. Na listę strzelców wpisali się Raúl de Tomás i Cristian Benavente, którzy nie dostają zbyt wielu szans w Castilli, a także Jaime Sánchez i Carrallo.
Miejsce w tabeli: 1 (1).
Najlepsi strzelcy: Raúl de Tomás – 5, Legaz, Ismael, Carrallo, Cristian Benavente – 2.

Santa Ana – Juvenil B 2:2
Po zwycięstwie na inaugurację, w drugiej kolejce drużyna Juvenilu B zremisowała 2:2 i spadła na piąte miejsce w lidze. Gole na wagę remisu zdobyli Cap i Jaime Romero.
Miejsce w tabeli: 5 (3).
Najlepsi strzelcy: Fran, Agoney – 2.

Juvenil C – Alcalá B 5:0
Po nieudanym początku sezonu i porażce z Las Rozas, teraz Juvenil C pewnie zwyciężył. Huertas i Harper po dwa razy trafiali do siatki rywali, natomiast jedną bramkę dołożył Lazo.
Miejsce w tabeli: 7 (14).
Najlepsi strzelcy: Huertas – 3, Harper, Lazo – 2.

Cadete A – El Bercial 3:0
Podopieczni Santiago Sáncheza bardzo dobrze rozpoczęli nowy sezon. Bramki podzielili między siebie Borja, Rivero i Salto.
Miejsce w tabeli: 2.
Najlepsi strzelcy: Borja, Rivero, Salto – 1.

Torrejón – Cadete B 0:0
Drużyna trenowana przez Rubéna de la Reda sezon otworzyła bezbramkowym remisem. Okazja na pierwsze zwycięstwo w sezonie nadarzy się za tydzień z drużyną Zona Norte A.