Jak grała królewska młodzież?

Podsumowanie weekendu w <i>La Fábrice</i>

Większość drużyn szkółki jeszcze nie rozpoczęła sezonu, jednak trzy najstarsze zespoły start mają już za sobą. Real Madryt C początek ma dosyć udany, ponieważ zdobył 4 punkty w dwóch spotkaniach. Od zwycięstwa rozgrywki zaczął Juvenil A. Kadry wszystkich drużyn młodzieżowych Realu Madryt znacznie się zmieniły, a niektórzy piłkarze grają na dwóch różnych poziomach, tak jak w przypadku Álvaro Moraty czy Raúla de Tomása.

Almería – Real Madryt Castilla 1:0 Skrót meczu.
Podsumowanie spotkania można znaleźć tutaj.

Pozycja w tabeli: 16.
Najlepsi strzelcy: Jesé, Juanfran, Denis, Óscar Plano – 1.

Caudal Deportivo – Real Madryt C 1:1 Skrót meczu.
Pierwszy punkt Realu Madryt C w Segunda División B. Królewscy wyszli na prowadzenie po golu Bruno. Jednak gospodarze zdołali jeszcze wyrównać przed przerwą. W drugiej połowie bramkarz trzeciej drużyny, Jacob, uratował punkt broniąc rzut karny.

Real Madryt C – Leganés 2:1 Skrót meczu (zakładka videos poniżej dwóch głównych wiadomości).
Podopieczni José Manuela Díaza szybko odnieśli też pierwsze zwycięstwo w nowym sezonie. Álvaro López i Bruno dali gospodarzom dwubramkowe prowadzenie, na co goście zdołali odpowiedzieć tylko jednym trafieniem.