REKLAMA
  • polski
  • english

Nie jesteś zalogowany! - Zaloguj się!

reklama

szukaj


 

aktualności

2012.08.28, godz. 21:26, marthen / realmadrid.com

Rudy: Wróciłem, aby być liderem

Rudy Fernández, Sergio Llull, Felipe Reyes, Sergio Rodríguez i Martynas Pocius, biorący udział w Igrzyskach Olimpijskich w Londynie, stawili się w Madrycie, aby rozpocząć przygotowania do nowego sezonu. Przed oddaniem pierwszych rzutów Rudy i Sergi pojawili się na krótkiej konferencji prasowej. Pierwsze pytania skierowano do hiszpańskiego skrzydłowego.

– Cieszę się, że mogłem wrócić do Realu Madryt, aby rozpocząć przygotowania z nową ekipą. Będąc w drużynie takiej, jak Real Madryt, celem jest stawanie naprzeciw każdej drużynie twarzą w twarz. Ponad wszystkim jest jednak rywalizacja o trofea. Musimy być na szczycie i jest to minimum, o jakie możemy aspirować, mając taki zespół – zapewnił Rudy.

– Wróciłem do Europy poszukując trochę możliwości bycia liderem, zawodnikiem ważnym dla zespołu. Przybyłem tu, aby podzielić się moim doświadczeniem, talentem i pomóc w rozwoju tej drużyny każdego dnia.

– Zaletą tego zespołu jest to, że niewiele zmieniono. Styl gry będzie taki sam. Znając Pablo, będziemy grać szybko. Uważam, że z Draperem i Slaughterem zyskamy na doświadczeniu, co jest istotne w kluczowych meczach. Wzmocnienia były minimalne. Sam nie jestem nowicjuszem, ponieważ grałem tu już przed rokiem. Mamy jedynie dwie nowe twarze i myślę, że są to zawodnicy mogący nam bardzo pomóc.

REKLAMA

Zobacz inne aktualności powiązane z gorącym tematem Koszykówka

Komentarze

2012.09.01, godz. 17:48, LosBlancos_96
Obyście pokonali Barcelonę i każdego innego.
Hala Madrid!
2012.08.28, godz. 21:57, Paktar
Napalony
PTB grywal w S5
2012.08.28, godz. 21:42, Napalony
Wróciłem bo NBA mnie przerosło.

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze!

REKLAMA

archiwum

gorące tematy

profil

Pamiętaj, że sposób wyświetlania Aktualności i Komentarzy zawsze możesz dostosować do swoich potrzeb!

- Twój profil -

reklama

Sklep Realu Madryt

dołącz do nasreklama