REKLAMA
  • polski
  • english

Nie jesteś zalogowany! - Zaloguj się!

reklama

szukaj


 

aktualności

2012.08.04, godz. 10:41, El Jarek / realmadrid.com

Florentino: Los Angeles tworzy perfekcyjną atmosferę

- Los Angeles, to miasto i jego ludzie, tworzy perfekcyjną atmosferę do rozpoczynania trudnego sezonu i poszukiwania wielkich triumfów. Trenerzy z Mourinho na czele zdecydowali, że to idealne miejsce dla początku ciężkiej pracy, którą ma przed sobą nasza drużyna. Nasz pobyt tutaj to już tradycja. Przyjeżdżaliśmy do tego miasta przez trzy ostatnie lata i to zaszczyt, że przez te dni ta ziemia to nasz dom - powiedział Florentino Pérez na spotkaniu drużyny i działaczy z burmistrzem Los Angeles, Antonio Villaraigosą. Spotkanie promowało także akcję "Odwiedź Hiszpanię, Odwiedź Madryt".

- Chcę przekazać, że Stany Zjednoczone znowu obdarowały nas tym samym uczuciem i chcę bardzo podziękować za uwielbienie, gościnność i pasję, z którymi nas tu przyjęto, przyjęto wszystko, co oznacza Real Madryt. Tutaj miłość do futbolu rośnie coraz bardziej, a madridismo nie zna granic. Real Madryt to klub wszystkich, uniwersalny. To jeden z przykładów motywacji do szukania nowych celów i wyzwań. To trudne czasy dla naszego kraju, a Real Madryt był zawsze jednym z najlepszych obrazków Hiszpanii i jej ambasadorem. Chcemy przekazać też walory, które stworzyły naszą legendę: solidarność, szacunek, przekonanie, że nic nie jest niemożliwe... Niezależnie od tego, gdzie Real Madryt będzie grał, zawsze będzie mieć was w sercu - dodał prezes.

Głos zabrał także wspomniany burmistrz. - Ta drużyna odwiedza nas od trzech lat. Jesteśmy miastem, która mówi najwięcej po hiszpańsku i ma najwięcej hiszpańskich obywateli w całych Stanach Zjednoczonych. Ta ekipa ma jedną z najgorętszych nazw w futbolu i jest najlepszym ambasadorem Hiszpanii i Madrytu. Mam nadzieję, że będą u nas każdego lata.

Więcej zdjęć z tego spotkania znajdziecie na oficjalnej stronie.

REKLAMA

Zobacz inne aktualności powiązane z gorącym tematem Przygotowania do sezonu 2012/13

Komentarze

2012.08.05, godz. 11:49, LosBlancos_96
Fajnie, że jest taka atmosfera. Lepiej się wtedy pracuje.
Hala Madrid!
2012.08.04, godz. 18:18, dzejk0p
Florek się bawi ;D Oj jarek ;lD
2012.08.04, godz. 14:50, JohnyMario
  FAn2 - BAN (zaśmiecanie)   3 dni

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze!

REKLAMA

archiwum

gorące tematy

profil

Pamiętaj, że sposób wyświetlania Aktualności i Komentarzy zawsze możesz dostosować do swoich potrzeb!

- Twój profil -

reklama

Sklep Realu Madryt

dołącz do nasreklama