/ własne

Pavones na remis

W pierwszy meczu z Eibar Queiroz wystawił mocno rezerwowy skład....

W pierwszy meczu z Eibar Queiroz wystawił mocno rezerwowy skład. Młodymi graczami dyrygowali Iker Casillas i kapitan Królewskich w dzisiejszym meczu - Guti, którzy byli bohaterami spotkania. Mecz rozpoczął się od ataków gospodarzy, ale najlepszy dziś na boisku, fenomenalny Iker dokonywał prawdziwych cudów. A w 36 minucie Juanfran wyłozył piłkę Gutiemu na polu karnym i ten bramką kolejny raz udowadnia swoją wartość. Eibar jednak ciągle atakowało i tuż przed przerwą Cuevas po strzale głową wyrównuje stan meczu. Druga połowa to podobny obraz gry - Eibar atakuje Pavones grają z kontry, ale bramki już nie padają, w dużej mierze za sprawą Ikera. Tak więc spotkanie kończy się remisowo, a wynik 1:1 to całkiem niezła zaliczka przed rewanżem na Santiago Bernabeu. Młodzież zagrała całkiem nieźle bez Galacticos - w końcu Eibar walczy o awans do Primera, a Juanfran, czy Olalla tylko do Segunda. Słabo wypadli natomiast gracze z pierwszej drużyny Cambiasso, Portillo no i Solari.