/ czarny

Dreszczowiec w Leganes!

Real Madryt w dość szczęśliwych okolicznościach zwyciężą w 1/8 Pucharu Hiszpanii.

Przed meczem raczej mało kto spodziewał się tak ogromnych emocji. A zaczęło się dobrze. Real Madryt ciągle atakował i już po 15 minutach wynik brzmiał 1:0 po uderzeniu Beckhama z rzutu wolnego. W międzyczasie zmieniony został kontuzjowany pechowiec - Ruben. Później trafienie dołożył Raul i już wydawało się, że spotkanie jest rozstrzygnięte. Jednak ambitni piłkarze Leganes nie skapitulowali. Dwukrotnie strzela Borja i do przerwy wynik brzmiał 2:2! 5 minut po przerwie samobójcze trafienie zalicza Pavon i zaczyna się mały dramat Królewskich. Sunące jeden za drugim ataki nie przynoszą korzyści. Wreszcie atak rozpaczy i tuż przed 90 minutą Solari wyrównuje! Dogrywka przebiegała pod dyktando Realu i zwycięską bramkę strzela Raul - brawa dla kapitana Królewskich. A więc w 1/8 Pucharu Hiszpanii znów zobaczymy Real Madryt. Po szczegóły meczu zapraszamy do relacji, którą napisał czarny.