/ marca.com

Gdzie niedzielę spędził Mourinho?

Oglądał swojego syna na Mundialito 2012

José Mourinho wybrał się dzisiaj do Vila Real de Santo Antonio, żeby zobaczyć pierwszą kolejkę Mundialito 2012. Trener Królewskich odwiedził Portugalię dlatego, żeby móc na żywo oglądać swojego syna w akcji. José Mario występuje w drużynie C.D. Canillas. Mou dał swoim zawodnikom dzień wolnego i wykorzystał wolny czas, aby zobaczyć debiut syna na Mundialito 2012. Jest to międzynarodowy turniej, w którym grają zespoły z 54 krajów.

Mourinho bez problemów pozował do zdjęć z kibicami na trybunach w czasie meczu, a także po jego zakończeniu w klubowym muzeum. Na stadionie trenerowi Realu towarzyszył jego rzecznik prasowy, Eladio Paramés. Syn Mourinho, José Mario, jest bramkarzem i zagrał 30 minut w pierwszej połowie, w której kilkakrotnie popisał się dobrymi interwencjami. Do przerwy C.D. Canillas remisowało z Porto 1:1. Na drugą połowę wybiegł już inny bramkarz i zespół Canillas przegrał 2:4.

Zdjęcia z pobytu trenera na meczu możecie obejrzeć tutaj.