/ blaugrana.pl

Laporta o meczu

<b>Podniesiemy się po tej porażce -</b> to były pierwsze słowa...

Podniesiemy się po tej porażce - to były pierwsze słowa jakie wypowiedział po meczu prezydent Joan Laporta. - Gratuluję Madrytowi - dodał po chwili. Były to jego pierwsze Gran Derby w roli prezydenta: - Jestem pod wrażeniem naszej gry w drugiej połowie oraz postawy kibiców, zachowywali się elegancko z szacunkiem. Oczekuję jedynie cierpliwości. Pracujemy ciężko a ciężko jest skonsolidować drużynę w tak krótkim czasie. Ale całkowicie wierzę w nasz projekt. Laporta był pod wrażeniem bramki Kluiverta i nie zgodził się z twierdzeniem, że Barcelona jest w kryzysie: - Wraz z powrotem Ronaldinho odreagujemy w ostatnich meczach przed końcem roku. Jestem smutny po przegranym 1-2 meczu, ale jednocześnie zmotywowany. Nasze cele nadal są takie same, finiszować w pierwszej czwórce i czemu nie, aspirować do tytułu mistrzowskiego.
Prezydent Realu Florentino Perez stwierdzil ze kibice Barcelony zasłużyli na najwyższą note: - Należy im sie "10-tka". Jeżeli chodzi o mecz, mieliśmy szczęście wygrać, dzięki dobrej pierwszej połowie i naszej dobrej skuteczności.