/ Czarny

Camp Nou zdobyte!

Real Madryt zwycięża na Camp Nou! To był piękny wieczór....

Real Madryt zwycięża na Camp Nou! To był piękny wieczór. Pierwsza połowa upłyneła pod wyraźna przewagą Realu. Jednak niezbyt wiele z niej wynikało. Dopiero akcja Beckhama, podanie do Zizou który odegrał do Roberto Carlosa przyniosło bramkę. Bomba Carlosa w jego stylu i 1:0. Piłka odbiła się jeszcze jednego zawodnika. W drugiej połowie gospodarze ruszyli do odrabiania strat, jednak nic z ich ataków nie wynikało. Nadziali się za to na kontrę Królewskich, po której Ronaldo, tak jak obiecał, zdobył gola na Nou Camp i podwyższył prowadzenie na 2:0. Potem honorową bramkę zdobył Kluivert po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale Barcelonę nie było na nic więcej stać. Real Madryt górą w Gran Derby! Hala Madrid!.
Po szczegóły zapraszamy do sprawozdania Czarnego i relacji minuta po minucie Jemieliana!