Deportivo - Valencia 2:1

W najbardziej interesującym nas dzisiaj meczu Primera División (oczywiście poza...

W najbardziej interesującym nas dzisiaj meczu Primera División (oczywiście poza spotkaniem Realu) Deportivo pokonało Valencię 2:1. Pierwszą bramkę w 16. minucie zdobył Valerón. Piłka po rzucie rożnym trafiła do Frana, a on głową podał do nieobstawionego Valerona, który z bliska dopełnił formalności. Wyrównał w 74. minucie Mista, który wykorzystał dośrodkowanie Albeldy. Deportivo potrzebowało na odpowiedź jedynie 6 minut, kiedy to fantastycznym strzałem z narożnika pola karnego gola uzyskał Diego Tristan. Ta bramka bez wątpienia będzie ubiegała się o miano gola nr 1 tej kolejki razem z dzisiejszym trafieniem Zizou. Obie drużyny stworzyły niezapomniany spektakl na El Riazor. Obserwatorzy zgodnie podkreślają, że był to najlepszy mecz w Primera División w tym sezonie. Porażka Valencii powoduje awans Realu Madryt na drugie miejsce w tabeli. Liderem zostało Deportivo.