Celta Vigo 0:2 Real Madryt!

Real Madryt wygrał mecz, który miał być dla Królewskich ciężką...

Real Madryt wygrał mecz, który miał być dla Królewskich ciężką przeprawą, z Celtą Vigo. Gole strzelali Brazylijczycy: Ronaldo, Roberto Carlos, obaj prawą nogą. Ronnie po pięknym podaniu Figo posłał futbolówkę obok wychodzącego Cavallero. Zaś filigranowy "wahadłowy" uderzył potężnie z prawej nogi, piłka po drodze została jeszcze podbita przez piłkarza Celty i wpadła do siatki. To był 50. gol madryckiej '3' w białych barwach. Do końca "gallegos" nie potrafili już zmienić rezultatu. Najgroźniejszą sytuację mieli gospodarze po strzale Mostowoja. Gdyby nie wspaniała interwencja Casillasa i jego nieprzeciętne zdolności, byłoby 1:2 w tym czasie. Na całe szczęście wygrywamy różnicą dwóch bramek w końcu nie tracąc gola! To pierwszy mecz w tym sezonie ligowym, w którym zachowaliśmy konto zerowe. Oby tak było jak najczęściej... Póki co, możecie prześledzić naszą relację live z tego spotkania. Sprawozdanie i relację minuta po minucie obejrzycie pod poniższym linkiem. Serdecznie zapraszam!