Występy piłkarzy Realu w reprezentacjach

<b>Luis Figo</b> zagrał w towarzyskim meczu Portugalia-Albania. Gospodarze wygrali 5:3,...

Luis Figo zagrał w towarzyskim meczu Portugalia-Albania. Gospodarze wygrali 5:3, a skrzydłowy Realu strzelił gola po solowej akcji w 8. minucie spotkania. Figo zaliczył również asystę przy golu na 4:2 Paulety (59. min).

Francja pokonała Izrael 3:0, a kapitanem "Trójkolorowych" był Zinedine Zidane. Zizou miał asystę przy trzecim golu autorstwa Jean-Alaina Boumsonga. Mistrzowie Europy z 2000 roku przeszli przez eliminacje jak burza - wygrali wszystkie mecze, strzelili 29 goli, stracili zaledwie dwa.

W meczu Armenii z Hiszpanią (0:4) zagrało czterech zawodników Realu Madryt. Iker Casillas, Michel Salgado, Ivan Helguera - zagrali całe 90 minut, a Raul został zmieniony przez Alberto Luque w 78. minucie. Salgado zaliczył asystę przy golu Reyesa w 90. min., Raul strzelił gola na 0:2. Dla napastnika Merengues było to piąte trafienie w el. ME'2004. Takim wynikiem nie może pochwalić się żaden jego kolega z reprezentacji.

Roberto Carlos strzelił jedyną bramkę w towarzyskim meczu Brazylia-Jamajka.