Oceny zawodników po meczu z Levante

Mecz okiem RealMadrid.pl

Real Madryt w piątej kolejce Primera División bezbramkowo zremisował na wyjeździe z Levante UD. Poniżej możecie zapoznać się z oceną każdego zawodnika, a także przeczytać krótką wzmiankę o jego występie. Skala 1-6

Iker Casillas
Ponownie nie miał zbyt wiele pracy. Raz jednak przypomniał o swoich nawykach z poprzedniego sezonu i bezmyślnie wyszedł do piłki za polem karnym. Na szczęście błąd ten nie miał żadnych konsekwencji. Na plus kolejne czyste konto.
Álvaro Arbeloa
Kilka razy dał się ograć na prawej stronie, a także stracił kilka piłek. Starał się włączać do akcji ofensywnych, ale jego dośrodkowania pozostawiały wiele do życzenia.
Ricardo Carvalho
Kolejny dobry występ Portugalczyka. Razem z Sergio Ramosem stworzyli naprawdę solidny duet. Praktycznie nie zapędzał się pod pole karne rywala, wolał pozostać na posterunku.
Sergio Ramos
Dobrze, choć mogło być lepiej. Hiszpan ostatnio dużo lepiej radzi sobie w środku defensywy niż na prawej stronie. Na minus kilka ostrych zagrań, z których jedno zakończyło się żółtą kartką.
Marcelo
Brazylijczyk jest ostatnio w bardzo dobrej dyspozycji. Nie dał się ogrywać rywalom, a także kilka razy włączył się do akcji ofensywnych. Każdy jego wypad za połowę stwarzał zagrożenie pod szesnastką przeciwnika .
Xabi Alonso
Hiszpan zgubił formę z poprzedniego sezonu. Wczoraj źle nie było, choć często głupio tracił piłkę w środku pola. Rzadko też popisywał się firmowymi przerzutami.
Sami Khedira
Znowu solidnie. Wygrywał pojedynki w powietrzu, wykorzystywał siłę fizyczną i dobrze wypełniał swoje zadania na boisku. Dwukrotnie próbował zdobyć bramkę, zabrakło jednak szczęścia.
Mesut Özil
Kolejne słabsze spotkanie Niemca. Rywale nie pozwalali mu na niekonwencjonalne zagrania, z których jest znany. Często musiał uciekać do boku. Chyba czas na chwilę odpoczynku.
Ángel Di María
Starał się szarpać, raz wychodziło, innym razem nie. W pamięci pozostanie jego świetna indywidualna akcja na prawym skrzydle, w której na koniec nie potrafił jednak dobrze dograć piłki do partnerów.
Cristiano Ronaldo
Próbował, nie grał już tak egoistycznie, ale ciągle wyglądał na wypompowanego. W pierwszej połowie był bliski zdobycia gola, ale jego uderzenie głową świetnie sparował bramkarz rywali.
Gonzalo Higuaín
Fatalnie, antybohater meczu. Królewscy stworzyli sobie wczoraj dwie znakomite okazje, obie zmarnował właśnie Argentyńczyk. Długo nie zostanie mu zapomniana sytuacja z 94. minuty, kiedy to nie wykorzystał sytuacji sam na sam z Reiną.
Pedro León
Wniósł dużo ożywienia. Kręcił na skrzydle, starał się dośrodkowywać, a także strzelać. To właśnie on idealnie dograł w ostatnich sekundach do Higuaína. Występ na plus, dobra zmiana.
Karim Benzema
Wszyscy liczyli, że ponownie pokaże się z dobrej strony. Wszedł na boisko w 61. minucie i przez 30 minut oddał tylko jeden strzał. Uporczywie trzymał się lewej strony boiska, dużo walczył i pomagał w defensywie.