Trzecia z rzędu wygrana OL

Nancy 0:2 Lyon

Piłkarze Olympique'u Lyon zwyciężyli w meczu wyjazdowym z Nancy 2:0. Mimo kilku świetnych okazji strzeleckich z obu stron, bramki do przerwy nie padły. Siedmiokrotny mistrz Francji miał przewagę w posiadaniu piłki, jednak rywale bardzo często wyprowadzali groźne kontrataki. W 61. minucie po znakomitej indywidualnej akcji jednego z piłkarzy Nancy w słupek trafił Hadji.

Goście prowadzenie objęli na dwanaście minut przed zakończeniem meczu. Dobre dośrodkowanie z rzutu rożnego Bastosa wykończył Brazylijczyk Cris, który z kilku metrów wbił futbolówkę do siatki. Kilka sekund później znakomitą okazję do wyrównania zmarnował ponownie Hadji. W 85. minucie wynik spotkania ustalił Gonalons. Warto zauważyć, że zawodnik ten pojawił się na murawie zaledwie piętnaście minut wcześniej. To trzecie z rzędu zwycięstwo podopiecznych Claude'a Puela.