/ defensacentral.com

Oceny zawodników po meczu z FC Zürich

Jak grali nasi?

Występ zawodników Realu Madryt w spotkaniu z FC Zürich ocenia portal Defensa Central. Skala 1-10

Iker Casillas
Rywale mu nie zagrozili, uważny przez cały mecz. 6

Sergio Ramos
Słabo w ofensywie, ale Hiszpan dużo walczył i wprowadzał do drużyny równowagę. 6

Lassana Diarra
Kiedy przeciwnik w ogóle nie atakuje, to dla graczy o jego charakterystyce kończą się opcje. 6

Xabi Alonso
Wyjątkowy motor napędowy w środku pola. Jednak musi się ustabilizować. Nie wystarczy tylko jedna dobra połowa. 8

Marcelo
Strzał w słupek, świetne rajdy i wspieranie środka pola. Najlepszy na boisku. 9

Kaká
To on stworzył bramkę, zabierając rywalom piłkę przed ich polem karnym. W drugiej połowie opadł z sił. 8

Gonzalo Higuaín
Po raz kolejny jego bramka ratuje drużyną. Potem dołączył do poziomu swoich kolegów. 8

Raúl
Zauważalny występ. Starał się pomagać w środku pola. 6

Cristiano Ronaldo
Wszedł, zagrał i prawie strzelił bramkę. Sama jego obecność sprawia, że drużyna gra lepiej. 7

Esteban Granero
Grał krótko, ale pokazał, że jest w tej drużynie jednym z piłkarzy obdarzonych świetnym ostatnim podaniem. 7

Van der Vaart
Wszedł, by nadać grze płynność. Nikt mu nie pomógł. Zmarnował jedną z najlepszych okazji drugiej połowy. 6

Manuel Pellegrini
Odniósł kolejne zwycięstwo, ale pokazał też, że czasami ma kłopoty z "czytaniem" gry. 6