/ abola.pt

Cristiano Ronaldo kontuzjowany

Piłkarz w meczu z Węgrami opuścił boisko w 27 minucie gry

Portugalczykowi Cristiano Ronaldo w meczu kwalifikacji do Mistrzostw Świata w RPA z Węgrami prawdopodobnie odnowiła się kontuzja stawu skokowego. Piłkarz musiał opuścić plac gry w 27. minucie spotkania, przy stanie 1:0 dla reprezentacji Portugalii. Cristiano został zmieniony przez zawodnika Manchesteru United, Naniego.

Warto odnotować, że CR9 walnie przyczynił się do zdobycia bramki dla Portugalczyków. Zawodnik Realu Madryt przytomnie odnalazł się w polu karnym Węgrów, minął obrońcę, po czym oddał strzał na bramkę strzeżoną przez Gábora Babosa. Węgier nie poradził sobie z nieprzyjemnym strzałem Ronaldo, wypuścił piłkę przed siebie, co skrzętnie wykorzystał piłkarz Atlético Madryt, Simão Sabrosa, wyprowadzając w 17. minucie meczu Portugalię na prowadzenie.

Z ostatniej chwili: Dziennik AS poinformował, że Cristiano Ronaldo może czekać piętnastodniowa przerwa od piłki.