Dwie skromne torpedy w łódź podwodną

Real Madryt wygrał na <i>el Madrigal</i>

Ktoś nie zna tej książki? Zaległości zawsze można nadrobić. Do przerwy było 0:1.

Pierwszy poważniejszy test dla ekipy Realu Madryt w tym sezonie, pierwsze czterdzieści pięć minut i wynik był korzystny, choć pozostawiający ostateczny rezultat meczu jeszcze nierozstrzygniętym. Dzięki komu korzystny? Dzięki temu, który sprawia różnicę wcześniej, niż piłkarze rywala zorientują się, że mecz właśnie się zaczął.

Druga minuta i Cristiano Ronaldo: "Indywidualna akcja naszego asa, zbiegł ze skrzydła do środka, uderzył z 25 metrów w lewy róg, po ziemi! Lopez był bez szans!!!".

W awizowanym przez nas za pośrednictwem dziennika Marca i oficjalnej strony Realu Madryt składzie los Merengues, w ostatniej chwili nastąpiła nieoczekiwana zmiana. Kontuzjowanego Garaya, zastąpił na środku obrony Sergio Ramos, jego miejsce na prawej obronie zajął uniwersalny Lass, a do środka defensywnej pomocy wskoczył Fernando Gago.

Druga połowa spotkania nie zmieniła obrazu toczonego w dość spokojnym nastroju meczu. Groźny strzał el Pipity w 56. minucie spotkania w świetnym stylu obronił Diego López, były bramkarz Realu Madryt, grający dla nas w latach 2000 - 2007.

W 73. minucie Lópeza pokonał Kaká. Z rzutu karnego, po akcji Marcelo i ręce obrońcy gospodarzy. To pierwszy gol "Rikiego" w barwach Los Blancos. Chwilę później Brazylijczyka zmienił odstawiony od składu na ponad dwa miesiące Rafael van der Vaart.

Gwoli ścisłości, Villarreal od 35. minuty spotkania grał w osłabieniu. Czerwoną kartkę otrzymał Gonzalo Rodríguez.

Real Madryt: Casillas - Lass, Albiol, Ramos, Marcelo - Gago, Guti (Diarra 82') - Granero, Kaká (Van der Vaart 75'), Cristiano Ronaldo - Higuaín (Raúl 65')

Ławka rezerwowych: Dudek, Drenthe, Gago, Diarra, Van der Vaart, Raúl, Benzema

Villarreal CF: Diego López - Ángel López, Godin, Gonzalo, Capdevila - Cazorla (Perreira 76'), Eguren, Senna, Cani (Marcano 76') - Rossi (Pires 66'), Llorente

Ławka rezerwowych: Oliva, Javi Venta, Marcano, Bruno, Pirès, Nilmar, Jonathan Pereira