Udany debiut Flavio

Flavio Conceiaco zadebiutował w barwach Borussi w meczu przeciwko Schalke...

Flavio Conceiaco zadebiutował w barwach Borussi w meczu przeciwko Schalke 04. Brazylijczyk popisał się świetnym strzałem, który pozwolił Dortmunczykom wyrównać. Mecz zakończył się remisem 2:2.
Spotkanie nie zaczęło się dobrze dla drużyny z Dortmundu. Piłkarz Schalke Hamid Altintop strzelił dwie bramki drużynie prowadzonej przez Sammera. Drużyna z Gelsenkirchen miała w pierwszej połowie i części drugiej niewątpliwą przewagę.
Do 66 minuty meczu Flavio siedział na ławce rezerwowych. Zaraz po wejściu na boisko popisał się strzałem z 25 metrów, który zakończył się zdobyciem bramki. Potem Borussia zaczęła już grać z większą determinacją i udało się jej doprowadzić do remisu.