Mallorca - Real Madryt 1 : 1

Stawką tego pojedynku była pozycja lidera w Primera Division. Pierwsza...

Stawką tego pojedynku była pozycja lidera w Primera Division. Pierwsza połowa to ataki na przemian obydwu drużyn. Napastnikom często jednak na drodze stawali bramkarze, którzy zachowali w pierwszej części gry czyste konto. W drugiej połowie do bardziej zdecydowanych ataków ruszył Real. W 56 minucie świetne kilkudziesięciu metrowe podanie Roberto Carlosa wykorzystał Raul wyprowadzając Real na prowadzenie 1 : 0. Niestety kwadrans później podanie Eto'o świetnie wykorzystał Luque doprowadzając do remisu. Ostatnie dwadzieścia minut to podobnie jak cała pierwsza połowa świetne bramkarskie parady i niewykorzystane sytuacje po obu stronach. Spotkanie zakończyło się ostatecznie remisem, co na pewno nie ucieszyło kibiców Królewskich, gdyż Real stracił w ten sposób miejsce lidera w Primera Division na rzecz Deportivo La Coruna.