Hiszpania remisuje!

Sensacja goni sensację w rozgrywkach eliminacyjnych grupy 6 do Mistrzostw...

Sensacja goni sensację w rozgrywkach eliminacyjnych grupy 6 do Mistrzostw Europy. Po sobotniej porażce z Grekami, tym razem reprezentacja Hiszpanii tylko zremisowała na wyjeździe z Irlandią Północną 0:0.
Przez cały mecz ogromną przewagę miała drużyna z Półwyspu Iberyjskiego, jednak brakowało im szczęścia, w dodatku wyspiarze bronili się całą jedenastką. Hiszpanie marnowali kolejne szanse, a w 65 minucie sytuacji sam na sam nie wykorzystał napastnik Irlandii Północnej. Potem na boisku rządzili tylko podopieczni Inakiego Saeza, jednak wspaniale bronił bramkarz Irlandczyków Taylor. W meczu zagrali 4 gracze Królewskich. Raul, Helguera i Casillas spędzili na boisku całe 90 minut, w 66 minucie na murawie pojawił sie Morientes.
To jednak nie jedyna niespodzianka w grupie 6. Grecja odniosła kolejne zwycięstwo, tym razem z kwitkiem odprawiła Ukrainców, pokonując ich 1:0. W ten sposób, z dorobkiem 12 punktów Grecy są liderami grupy 6 i wyprzedzają Hiszpanów o 1 punkt. Trzecia Ukraina traci do lidera 3 punkty.