Sociedad nadal liderem

Niestety Malaga nie potrafiła odebrać punktów Realowi Sociedad w ostatnim...

Niestety Malaga nie potrafiła odebrać punktów Realowi Sociedad w ostatnim meczu 35 kolejki. Baskowie pokonali na Estadio Rosaleda gospodarzy 2-0 i utrzymali się na pozycji lidera. Do szczęścia zabrakło niewiele. Pierwszy gol padł dopiero 12 minut przed końcem meczu, wynik otworzył wprowadzony kilka chwil wcześniej Gabilondo, a w 88 minucie na 2-0 podwyższył niezawodny Darko Kovacevic. Oto co po tym spotkaniu powiedział trener Realu - Raynald Denoueix: - To był bardzo trudny mecz. Graliśmy pod dużą presją, gdyż przed spotkaniem traciliśmy dwa punkty do prowadzącego Realu. Pozostają jeszcze trzy, bardzo ważne kolejki. Uważam, że do ostatniego meczu rozgrywek sprawa tytułu nie zostanie rozstrzygnięta.