Remis do przerwy

Strzelcami bramek Oliveira i van Nistelrooy

Po pierwszej połowie Real Madryt remisuje z Realem Saragossa 1:1. Gospodarze od pierwszych minut starali się narzucić swój styl gry Królewskim i ostro ruszyli do ataku. Te ataki przyniosły rozstrzygnięcie w dziewiętnastej minucie, kiedy to do siatki strzeżonej przez Dudka trafił Ricardo Oliveira. W miarę upływu czasu gra się wyrównała i to Królewscy zaczęli dochodzić do głosu. Bramkę wyrównującą strzelił w dwudziestej szóstej minucie Ruud van Nistelrooy. Na La Romareda w pierwszych czterdziestu pięciu minutach widzieliśmy mecz walki. Wynik pozostaje sprawą otwartą.