Mistrzowskie wideo!

Zapraszamy do pobierania plików video z meczu oraz z całonocnej fiesty na cześć Mistrza Hiszpanii.

To była długa noc dla całego madridismo. Kiedy w 85. minucie przegrywaliśmy 1:0, mało kto wierzył, że jeszcze tego dnia Real sięgnie po tytuł mistrzowski. Potem nadeszły 87. i 89. minuta, a wraz z nimi bramki Robbena i Higuaína, to właśnie po ich strzałach Real Madryt został oficjalnie ogłoszony Mistrzem Hiszpanii sezonu 2007-2008. Po meczu nadszedł czas na długą fiestę. Zapraszamy do obejrzenia obszernych materiałów video z meczu oraz z celebracji mistrzostwa, która trwała całą noc.