Doskonałe widowisko w Kijowie

Reprezentacja Hiszpanii z czterema graczami Królewskich w składzie (Casillas, Salgado,...

Reprezentacja Hiszpanii z czterema graczami Królewskich w składzie (Casillas, Salgado, Guti, Raul) zremisowała po dobrym meczu 2:2 z piłkarzami z Ukrainy. Mecz doskonale rozpoczął się dla gospodarzy, w 12 minucie po fatalnych błędach Salgado i Casillasa gola zdobył Voronin. Pod koniec meczu Hiszpanie jednak odzyskali wigor i strzelili w odstępie cztery minuty dwa gole. Najpierw w 83. minucie strzelił Raul (32 gol w reprezentacji), w 87. zaś Joseba Etxeberría. Gdy wydawało się, że mecz jest roztrzygnięty, stadion wybuchnął za sprawą Gorskhkova, który już w doliczonym czasie gry strzałem rozpaczy, z 25 metrów zdobył bramkę dla Ukrainy na wagę remisu. W tabeli Hiszpania ma jeden punkt więcej od reprezentacji naszych wschodnich sąsiadów, jednakże podopieczni Inakiego Saeza mają jeden mecz mniej.
W meczu reprezentacji U-21 padł remis 0:0.

Ukraina - Hiszpania 2:2 (Voronin 12, Gorskhkov 92 - Raul 83, Etxeberria 87)