Królewscy strzelają

Bardzo dobrze spisuje się na rozgrywanym w Korei i Japonii...

Bardzo dobrze spisuje się na rozgrywanym w Korei i Japonii Mundialu reprezentacja Hiszpanii, w której prym wiodą piłkarze Realu!
W swoim pierwszym meczu na Mistrzostwach Świata Hiszpania pokonała Słowenię 3:1. Pierwszą bramkę w meczu strzelił Raul, a trzecią (z rzutu karnego) inny zawodnik Królewskiej jedenastki - Fernando Hierro. Obaj zawodnicy zagrali w tym meczu po 90 minut, podobnie jak i bramkarz zdobywców Pucharu Europy - Iker Casillas. Po koniec meczu na boisku pojawił się też Ivan Helguera.
W drugim spotkaniu rozegranym wczoraj przeciwko Paragwajowi Hiszpanie znów pokonali rywali 3 : 1. Także tym razem na listę strzelcow wpisywali się gracze blancos. Po pierwszej połowie niespodziewanie prowadził Paragwaj 1 : 0, dlatego w przerwie trener Camacho zmienił słabego w tym spotkaniu Tristana i dał szansę Morientesowi. Popularny "Moro" odpłacił mu się szybko dwoma golami. Pod koniec meczu Hierro znów ustalił wynik strzałem z rzutu karnego na 3 : 1 i awans Hiszpanii do 1/8 finału stał się faktem!