/ własne

Real - Stoke City 2:0

Zwycięstwo na początek

2:0 dla Realu Madryt - tak brzmiał werdykt po ostatnim gwizdku sędziego w pierwszym sprawdzianie przed nowym sezonem. Zwycięstwo Królewskim dały gole Raula po asyście Granero w 19. minucie oraz powracającego do drużyny Mistrza Hiszpanii po rocznym epizodzie w Osasunie, Roberto Soldado z rzutu karnego w 76. minucie.

W meczu ze Stoke City swe debiuty w koszulce Realu Madryt zaliczyli Pepe, Saviola, Metzelder oraz Dudek, który - obiektywnie stwierdzając - nie musiał zbyt często interweniować. Jeśli chodzi o resztę zawodników, znakomite zawody rozegrał zwłaszcza Ruben de la Red. Właśnie po faulu na nim, arbiter wskazał na wapno.

Real Madryt: Dudek (46' Codina) - Sergio Ramos (46' Salgado), Pepe, Metzelder (46' Cannavaro), Miguel Torres (46' Cicinho) - Guti (46' De La Red), Diarra (46' Emerson), Balboa (46' Higuain) - Granero (46' Saviola), Raul (46' Soldado), Bueno (46' Adrian).

Pod tym adresem na naszym forum dyskusyjnym znajdziecie bramki z meczu przygotowane przez Gogetę.

Na obszerną relację z meczu zapraszamy niebawem. Tymczasem pozostaje nam z uwagą śledzić dalsze przygotowania i z nadzieją oczekiwać nowego sezonu.