/ kicker.de

Zwycięstwo Bayernu

Rywal Królewskich w LM wygrał 1:0 z Arminią...

Bayern Monachium wygrał z Arminią Bielefeld 1:0 po golu Roya Makaaya (na zdjęciu), zdobytym w 8. minucie meczu. Był to drugi mecz Bawarczyków pod wodzą Ottmara Hitzfelda, który przewietrzył nieco skład drużyny, wystawiając od pierwszej minuty Podolskiego, Karimiego i Ottla. W poprzedniej kolejce Oliver Kahn i jego koledzy przegrali 0:3 z FC Nürnberg. Po 21 meczach aktualny mistrz Niemiec zajmuje czwarte miejsce w lidze, tracąc do lidera, Schalke, 11 punktów.

Bayern: Kahn - Salihamidžić, Lucio, van Buyten, Lahm - Demichelis - van Bommel, Ottl (65. A. Görlitz) - Karimi - Makaay (61. Pizzaro), Podolski (88. Santa Cruz).

Bayern wymęczył zwycięstwo z Arminią, Real Madryt z San Sebastian. A już 20 lutego pierwszy mecz pomiędzy obiema drużynami w 1/8 finału Ligi Mistrzów.