Real Madryt - Sparta Praga 3 : 0

Vicente del Bosque mając awans do ćwierćfinału już zapewniony postawił...

Vicente del Bosque mając awans do ćwierćfinału już zapewniony postawił w spotkaniu ze Spartą Praga na dublerów. Dzięki temu największym wydarzeniem jest powrót do składu po bardzo długiej przerwie Kameruńczyka Geremiego.
Mimo, że I połowa należała go gospodarzy Guti i Munitis nie potrafili wykorzystać sytuacji podbramkowych i aż do 60 minuty utrzymywał się remis. Wtedy to dopiero po dwójkowej akcji Savio i Solariego ten drugi otworzył wynik. 4 minuty później na 2 : 0 po podaniu Minambresa podwyższył Guti, a w 71 minucie wynik ustalił "asystent" przy pierwszej bramce Savio, który wykorzystał dośrodkowanie Raula Bravo. W końcówce dogodnej sytuacji nie wykorzystał jeszcze Guti i Real ostatecznie pokonał Czechów 3 : 0.